Przyszłe imprezy

Klan (2760)   Więcej informacji
Ramona zali sie kolezance na prace oraz na nadmierna ciekawosc matki Jaska. Tymczasem Beata podejrzewa, ze dziewczyna cos przed nia ukrywa i postanawia to zbadac. Agnieszka po incydencie z artykułem w gazecie zwalnia sekretarke z pracy.
TVP1so. 15.8.5.45
Klan (2759)   Więcej informacji
Po slubie Grazynki zaczynaja sie przeprowadzki. Matka Leopolda zajmuje kawalerke Bozenki, a Bozenka z Miłoszem przenosza sie do mieszkania Leokadii. Zyta odwiedza Michała w biurze. W obecnosci Sandry rozmawiaja o zakupie wózka dla dziecka.
TVP1pt. 14.8.6.05
Klan (2758)   Więcej informacji
Ola odwiedza kolejna podopieczna. Okazuje sie, ze dziewczyna jest chorobliwie uzalezniona od Internetu. Elzbieta podczas wizyty u Michała wyrzuca mu pozamałzenski romans. Michał nie zamierza przyznac sie zonie do nieslubnego dziecka.
TVP1cz. 13.8.6.05
Klan (2757)   Więcej informacji
Ramona skarzy sie szefowi na wczorajszego klienta. Ten nie zajmuje jednak konkretnego stanowiska. Proponuje jej porzucenie pracy, jesli nie moze zaakceptowac warunków. Agnieszka obwinia sekretarke o przekazanie informacji redaktor Marcie Orłowskiej.
TVP1śr. 12.8.6.00
Klan (2756)   Więcej informacji
Małgosia pytana przez matke, kim jest chłopak, który wczoraj odprowadzał ja do domu, unika konkretnej odpowiedzi. Agnieszka zada od Pradzynskiego wyjasnien w sprawie tajemniczej darowizny. Mezczyzna zdecydowanie odcina sie od tego.
TVP1wt. 11.8.5.45
Klan (2755)   Więcej informacji
Podczas audycji na zywo Agnieszka rozmawia ze słuchaczka, która zarzuca jej wykorzystywanie stanowiska w urzedzie panstwowym do wspierania fundacji. Okazuje sie, ze jest to Marta. W fundacji Agnieszka dowiaduje sie, ze niedawno otrzymali darowizne.
TVP1pn. 10.8.6.15
Klan (2754)   Więcej informacji
Michał zwierza sie Jerzemu, ze podwójnie zostanie ojcem. Wiesci docieraja tez do Elzbiety. Stasia i Wandzia w towarzystwie swoich zyciowych partnerów udaja sie do kliniki medycyny estetycznej. Stasia jest juz zdecydowana na poddanie sie liftingowi.
TVP1nie. 9.8.6.05
Klan (2753)   Więcej informacji
Pawełek pierwszy raz samodzielnie udaje sie na trening, korzystajac z komunikacji miejskiej. Niestety, wsiada do niewłasciwego autobusu. Z pomoca chłopcu spiesza Wiga i Bolek. Po raz kolejny Michał dowiaduje sie, ze zostanie ojcem.
TVP1so. 8.8.5.45
Klan (2752)   Więcej informacji
Michał oszukuje Zyte i odwiedza Sandre w szpitalu. Sandra zapewnia go, ze nie oczekuje od niego uznania dziecka. Jest zdecydowana wychowac potomka sama. Zyta odkrywa kłamstwo Michała. Nowy nauczyciel WF - u na oczach kolezanek adoruje Małgosie.
TVP1pt. 7.8.6.10
Klan (2751)   Więcej informacji
Elzbieta próbuje uczulic Jerzego na sprawe ekosystemu, który na skutek budowy drogi zostanie zdewastowany. Mezczyzna wysuwa jednak swoje argumenty, twierdzac, ze drogi słuza człowiekowi, który równiez jest czescia ekosystemu.
TVP1cz. 6.8.6.05
Klan (2750)   Więcej informacji
Bolek obwinia Halszke o rozpad swojego małzenstwa. Paweł próbuje powstrzymac go przed próba zemsty na kobiecie oraz przed podejmowaniem pochopnych decyzji. Krzysztof postanawia ratowac przyrode przed dewastacja, chce zablokowac plany budowy drogi.
TVP1śr. 5.8.6.00
Klan (2749)   Więcej informacji
Koziełło przygotowuje projekt małego pola golfowego, które ma zamiar urzadzic na swojej działce. Ramona odbiera pierwsze zlecenie na sprzatanie - łacznie z kostiumem, który powinna nosic podczas pracy. Na prosbe syna Paweł spotyka sie z Barbara.
TVP1jutro6.05

Historia programu

Klan (2748)   Więcej informacji
Barbara po rozmowie z Pawłem czuje sie urazona. Zarzuty, które Paweł kieruje przeciwko niej, powoduja, iz decyduje sie przeniesc syna do innego klubu. Ramona przypadkowo słyszy skargi Beaty na swój temat. To skłania ja do przyjecia oferty pracy w agencji.
TVP1dzisiaj6.10
Klan (2747)   Więcej informacji
Paweł postanawia przeprowadzic powazna rozmowe z Barbara, która wyraznie chce popsuc jego stosunki z Jadwiga. Miłosz spotyka sie z matka i usiłuje przekonac ja do powrotu do załamanego ojca, który bardzo załuje swojej nielojalnosci.
TVP1wczoraj6.05
Klan (2746)   Więcej informacji
Bolek bolesnie przezywa rozstanie z zona. Paweł nie umie go pocieszyc. Na pomoc wzywa Miłosza. Michał chce odwiedzic Sandre w szpitalu, ale Zyta utrudnia sprawe. Barbare dziwi nieobecnosc doktora Lubicza na treningach syna. Pyta Jadwige o to.
TVP1so. 1.8.5.45
Klan (2745)   Więcej informacji
Sandra po sprzeczce z Michałem wbiega na jezdnie prosto pod rozpedzone auto. W czasie kiedy Koziełło z Pawłem zastanawiaja sie, w jaki sposób zabezpieczyc działke przed intruzami, Suraczowa nagrywa sprawców na goracym uczynku.
TVP1pt. 31.7.6.05
Klan (2744)   Więcej informacji
Surmaczowa jest zdenerwowana wczorajszym spotkaniem ze straza miejska. Uwaza, ze zamiast karac mandatami powinni pomóc w ujeciu sprawców. Nie zniecheca sie jednak i dalej prowadzi dochodzenie. Okazuje sie, ze trop prowadzi do pobliskiej karczmy.
TVP1cz. 30.7.6.05
Klan (2743)   Więcej informacji
Jerzy swietuje swoje imieniny. Solenizant prosi Krzysztofa, aby zajał sie organizacja wystepu dla Joypolbudu. Anna postanawia sama złapac chuliganów, którzy zasmiecili działke. Wspólnie z Alicja zajmuja pozycje w pobliskich krzakach.
TVP1śr. 29.7.6.05
Klan (2742)   Więcej informacji
Koziełło radzi Pawłowi, aby ten unikał Barbary. Sugeruje nawet, aby osobiscie nie odbierał z treningów syna. Ola odwiedza Tomka w osrodku adaptacyjnym i słyszy od chłopaka słowa sympatii. Grazynka i Leopold prosza na swiadków Bozenke i Miłosza.
TVP1wt. 28.7.6.15
Klan (2741)   Więcej informacji
Paweł widzi pogarszajacy sie nastrój Jadwigi. Tłumaczy sie przed nia, ze podczas wyjazdu nie dzielił pokoju z Barbara, a juz na pewno nie spał z nia w jednym łózku. Sytuacja staje sie coraz bardziej skomplikowana. Paweł czuje potrzebe rozmowy z Tadeuszem.
TVP1pn. 27.7.6.20
Klan (2740)   Więcej informacji
Marta spotyka sie z sekretarka Agnieszki i prosi ja o zwłoke w przekazaniu pewnych dokumentów dotyczacych elektrowni wiatrowych. Pawełek i Pedro konspiruja w sprawie zaciesnienia wzajemnych relacji swoich rodziców.
TVP1nie. 26.7.6.05
Klan (2739)   Więcej informacji
Ola znajduje Norberta w warsztacie. W obawie przed nawrotem choroby rzucił sie w wir pracy. Przekazuje mu informacje o sprawie Rozłuckiego. Pedro i Pawełek na wyjezdzie trafiaja do szpitala. Paweł i Barbara dowiaduja sie od wychowawcy. Jada nad Soline.
TVP1so. 25.7.6.05
Klan (2738)   Więcej informacji
Bogdan wychodzi z aresztu. Okazuje sie, ze zabójca Rozłuckiego jest Kosicki, partner Halszki i szantazysta Tomka Chwoscika. Michał prosi o dyskrecje Mariusza, który był przypadkowym swiadkiem jego schadzki z Sandra. Jacek oczekuje kontroli w firmie.
TVP1pt. 24.7.5.15
Klan (2737)   Więcej informacji
Pawełek i Pedro wyjezdzaja na zawody sportowe w okolice Solina. Za nimi podaza Barbara. Marta stara sie przekonac sekretarke Agnieszki, by przystała na uknucie intrygi przeciwko swojej szefowej. Monike i Feliksa odwiedza niespodziewany gosc.
TVP1cz. 23.7.5.20
Klan (2736)   Więcej informacji
Bolek za posrednictwem syna chce wpłynac na decyzje zony. Zyta popada w konflikt ze swoja wspólniczka. Perspektywy zawodowe Michała wygladaja optymistycznie. Bozenka z radoscia przyjmuje propozycje zamiany kawalerki na mieszkanie Leopolda.
TVP1śr. 22.7.5.20
Klan (2735)   Więcej informacji
Bolek poszukuje Heniutki, która nie daje znaku zycia i nie odbiera telefonów. Okazuje sie, ze postanowiła od niego odejsc. Ola znowu ma problemy z Tomkiem, chłopak naduzywa alkoholu i znika z domu. W koncu zmusza go do wyznania prawdy.
TVP1wt. 21.7.5.35
Klan (2734)   Więcej informacji
Bozenka jest ciekawa, czy maz swoim zachowaniem nie dawał Julce jakiejs nadziei. Zdenerwowany Miłosz przypomina, ze spotykał sie z dziewczyna na jej prosbe i nie ma wpływu na jej urojenia. Ola odwiedza Tomka, ale ten bardzo sie gdzies spieszy.
TVP1pn. 20.7.5.40
Klan (2733)   Więcej informacji
Agata z Jackiem planuja podróz poslubna. Smuci sie tylko Małgosia, której nie zamierzaja ze soba zabrac. Agata na poprawe nastroju zaprasza ja do cukierni. Do ministerstwa wpływa kolejny donos na Agnieszke. Miłosz znajduje w swojej poczcie maila od Julki.
TVP1nie. 19.7.6.05
Klan (2732)   Więcej informacji
Julka nie chce ujawnic, w kim tak nieszczesliwie ulokowała uczucie. Rozmowa z Grazynka, o która prosił ojciec dziewczyny, tez nie przynosi zadnych rezultatów. Rafał próbuje przekonac Ole, aby pozwoliła mu osobiscie zajac sie sprawa Tomka Chwoscika.
TVP1so. 18.7.6.00
Klan (2731)   Więcej informacji
Arkadiusz jest przygnebiony z powodu Julki. Dziewczyna przyznaje sie, ze targneła sie na zycie z powodu zawodu miłosnego. Maciek wspólnie z Leopoldem oprowadzaja swoje wybranki serca po Warszawie. Ola proponuje matce Chwoscika, ze zajmie sie chłopcem.
TVP1pt. 17.7.5.20
Klan (2730)   Więcej informacji
Maciek udaje sie do Martyny. Chce zaprosic ja na wspólna z mama i Leopoldem wycieczke po Warszawie. Ewa opowiada Oli o spotkaniu młodego Chwoscika w przejsciu podziemnym, gdzie zarabiał spiewajac. Ola postanawia sama to sprawdzic.
TVP1cz. 16.7.5.20
Klan (2729)   Więcej informacji
Beata martwi sie z powodu powrotu Ramony, która kolejny raz zburzyła jej swiateczne plany. Elzbieta proponuje, aby dziewczyna i Jasiek zamieszkali w ich domu, na Sadybie. Podczas przyjecia imieninowego Leopold oswiadcza sie Grazynce. Pradzynski ma kłopot.
TVP1śr. 15.7.5.20
Klan (2728)   Więcej informacji
Sandra i Michał finalizuja wynajem lokalu na firme w eleganckim miejscu. Kasia podstepem przyprowadza Macka do domu Leopolda i starszej pani. Leopold stara sie nawiazac z nim kontakt. Bozenke odwiedza biologiczna matka. Zaprasza ja z mezem na swieta.
TVP1wt. 14.7.5.30
Klan (2727)   Więcej informacji
Sandra chce przekonac Michała, ze od kiedy podjeli współprace z Oskarem, musza miec bardziej reprezentacyjny lokal. Bozenka telefonicznie usiłuje umówic sie na spotkanie z Julka, ale ta wymawia sie zmeczeniem. Leopold nie wie, jak zblizyc siebie Macka.
TVP1pn. 13.7.5.40
Klan (2726)   Więcej informacji
Agnieszka odwozi Zosie nowym samochodem Janusza i powoduje stłuczke. Gabriela odkrywa, ze nowa sympatia włascicielki zakładu pogrzebowego równiez pracuje w tej samej branzy. Bozenka znajduje czerwona róze zatknieta za wycieraczke ich auta.
TVP1nie. 12.7.6.05
Klan (2725)   Więcej informacji
Miłosz podrzuca Julce ksiazke. Z powodu przeziebienia dziewczyna nie bedzie dzis uczestniczyła w sesji zdjeciowej. Okazuje sie, ze Julka jest bardziej zainteresowana Miłoszem niz fotografia. Biologiczna matka Bozenki składa wizyte córce i zieciowi.
TVP1pt. 10.7.5.20
Klan (2724)   Więcej informacji
Jerzy niezrecznie próbuje wytłumaczyc sie zonie z wczorajszego spotkania z była kochanka, jednak Elzbieta udaje niewzruszona. Miłosz zabiera Julke na plener fotograficzny. Podczas powrotu dopada ich ulewa. Agnieszce składa wizyte kolezanka.
TVP1cz. 9.7.5.20
Klan (2723)   Więcej informacji
Elzbieta i Jadwiga spotykaja w kawiarni Jerzego siedzacego przy stoliku z dr Alina. Jadwiga rozpoznaje w pani doktor kolezanke z dawnych lat. Kasia doradza Leopoldowi u jubilera w doborze prezentu dla Grazynki. Maciek odbiera od kuriera przesyłke.
TVP1śr. 8.7.6.10
Klan (2722)   Więcej informacji
Wbrew radom Rafała Ola postanawia dac kolejna szanse Tomkowi Chwoscikowi. Podczas spotkania chłopak nie ma jednak ochoty odpowiadac na jej pytania, w koncu ucieka. Pawełek rezygnuje z kregli. Tłumaczy Pedrowi, ze nie chce zostawiac taty z Wiga.
TVP1wt. 7.7.5.35
Klan (2721)   Więcej informacji
Agnieszce nadarza sie okazja spotkania z redaktor Orłowska, autorka złosliwego anonimu. Zada od niej przeprosin. Paweł i Barbara wraz z synami miło spedzaja czas na kregielni. Grazyna z Czesia i Darkiem na prózno czekaja z kolacja na Leopolda i jego matke.
TVP1pn. 6.7.5.30
Klan (2720)   Więcej informacji
Elzbieta przypadkowo dowiaduje sie, ze Alicja otworzyła w poblizu biura Jerzego gabinet. Ma zal do meza, ze zataił przed nia ten fakt. Matka Chwoscików wraca ze szpitala. Podczas wizyty Oli zjawia sie równiez jej podopieczny, jest pod wpływem alkoholu.
TVP1pt. 3.7.5.35
Klan (2719)   Więcej informacji
Pawełek stara sie utrudnic ojcu spotkania z Wiga. Tymczasem Wiga kolejny raz skarzy sie Elzbiecie, ze nie ma szans u Pawła. Niepokoi sie, ze jest bardziej zafascynowany Barbara. Przy pomocy informatyka Kasjusza, Agnieszka poznaje autora kłamliwego anonimu.
TVP1cz. 2.7.5.25
Klan (2718)   Więcej informacji
Ola odwiedza Chwoscików. Zastaje tam dwójke głodnych dzieci pozbawionych opieki starszego brata. Okazuje sie, ze Tomek musiał zostawic rodzenstwo, poniewaz załatwia formalnosci zwiazane z przyznaniem zasiłku. Czesia udaje sie na badania do Elmedu.
TVP1śr. 1.7.5.20

STARSZY


365dni.pl