Przyszłe imprezy

Klan (2579)   Więcej informacji
Szef Oli jest przekonany, ze to ona i jej narzeczony sa sprawcami jego pobicia. Grozi zemsta. Kamila wreszcie zdaje egzamin na prawo jazdy. Paweł w galerii handlowej podczas wspólnych z Pawełkiem zakupów spotyka Jadwige, ale witaja sie bardzo oficjalnie.
TVP1cz. 31.7.15.20
Klan (2578)   Więcej informacji
Miłosz przekonuje sie, ze Marta wcale nie zamierza robic filmu z niepełnosprawnym malarzem według jego pomysłu i scenariusza. Co wiecej dowiaduje sie, ze film moze tez powstac bez jego udziału. Zyta jest zbulwersowana wywiadem, który ukazał sie w gazecie.
TVP1śr. 30.7.15.25
Klan (2577)   Więcej informacji
Ramona przenosi miejsce spotkania z Jaskiem do pubu. Na umówionym miejscu Jasiek zastaje dziewczyne otoczona grupka kolegów. Zauwaza, ze szef grupy wyraznie ja adoruje. Grazyna po powrocie do domu nie zastaje Macka.
TVP1wt. 29.7.15.30
Klan (2576)   Więcej informacji
Paweł definitywnie decyduje sie zakonczyc romans z Jadwiga. Niebawem wybiera sie do Stanów, aby odebrac ze szpitala Krystyne. Jasiek, zeby zdobyc pieniadze dla Ramony, wynosi z domu bizuterie matki z zamiarem zastawienia jej w lombardzie.
TVP1pn. 28.7.15.30
Klan (2575)   Więcej informacji
Grazynka jest przejeta slubem córki. Dodatkowych problemów dostarcza Maciek. Od rana domaga sie, aby odwiedzic swoja nowa przyjaciółke Iwonke. Oznajmia Martynie, ze Iwonka jest wybranka jego serca. Ola uczestniczy w swiatecznym spotkaniu pracowników.
TVP1jutro15.30

Historia programu

Klan (2574)   Więcej informacji
Jasiek nie ma pieniedzy dla Ramony. Dziewczyna oznajmia mu, ze w tej sytuacji musi poszukac sponsora. On deklaruje sie zastawic w lombardzie bizuterie matki. Grazyna odbiera Macka ze szpitala. Chłopak ma przyjaciółke. Wiga zaprasza Pawła na swieta.
TVP1dzisiaj15.30
Klan (2573)   Więcej informacji
Julia w bardzo złej atmosferze opuszcza dom Krzysztofa. Arkadiusz dziekuje Grazynce za zaproszenie na slub Bozenki i przyrzeka uswietnic uroczystosc gra na skrzypcach. Jasiek nadal poszukuje pieniedzy dla atrakcyjnej kolezanki. Prosi o pomoc Kasie.
TVP1wczoraj15.30
Klan (2572)   Więcej informacji
Jasiek próbuje zdobyc dla Ramony pieniedze. Jacek uswiadamia mu, ze zaden bank nie da mu kredytu. Grazynka dowiaduje sie od lekarza, ze Maciek moze swieta spedzic w domu. Wierzy, ze emocje zwiazane ze slubem siostry nie wpłyna negatywnie na jego psychike.
TVP1wt. 22.7.15.30
Klan (2571)   Więcej informacji
Michał szuka terenu na działalnosc biznesowa. Z pomoca przychodzi mu Jerzy, który w porozumieniu z Antkiem znajduje plac i obiecuje zapłacic za wynajem. Julia opuszczajac dom Krzysztofa, znajduje stare artykuły o tajemniczym zaginieciu jego zony.
TVP1pn. 21.7.15.30
Klan (2570)   Więcej informacji
Julia robi Krzysztofowi awanture z powodu Lutki i zapowiada rychłe opuszczenie jego domu. Ola informuje Rafała o swoim spotkaniu z szefem dreczycielem, podczas którego ma zamiar złozyc mu niemoralna propozycje. Chłopak próbuje odwiesc ja od tego zamiaru.
TVP1pt. 18.7.15.30
Klan (2569)   Więcej informacji
Agnieszka zaczyna prace jako asystentka ministra. Były rzecznik dziekuje jej za wstawiennictwo i pomoc w uzyskaniu nowej posady. Ola wbrew radom Ewy realizuje swój plan. Zamierza skutecznie zniechecic szefa do siebie i umawia sie z nim po pracy.
TVP1cz. 17.7.15.30
Klan (2568)   Więcej informacji
Krzysztof zwierza sie Elzbiecie z sercowych rozterek. Nie kocha juz Julii i chciałby sie z nia rozstac, ale ona próbuje wzbudzic w nim litosc. Agnieszka spotyka sie z ministrem i załatwia prace dla rzecznika. Dostaje równiez propozycje pracy dla siebie.
TVP1śr. 16.7.15.30
Klan (2567)   Więcej informacji
Feliks czuje sie szczesliwy, odzyskuje łaski Moniki. Jasiek i Małgosia sprzataja po wczorajszej imprezie. Nie udaje sie jednak zatrzec wszystkich sladów. Rafalski znajduje puste opakowanie po alkoholu. Krzysztof mówi Elzbiecie o swym nowym zauroczeniu.
TVP1wt. 15.7.15.30
Klan (2566)   Więcej informacji
Monika dasa sie na Feliksa za zachowanie na kolacji. Wyrzuca mu, ze cały wieczór adorował dawna znajoma Ludwike. Marta wspólnie z artysta malarzem podejmuja decyzje o zmianie terminu zdjec do filmu. Argumenty Miłosza nie sa dla nich przekonujace.
TVP1pn. 14.7.15.30
Klan (2565)   Więcej informacji
Mariusz odwozi synów Michała na test szóstoklasisty. Chłopcy sa przekonani, ze nie zalicza. Ola konsekwentnie trzyma sie planu i kokietuje natretnego wielbiciela. Przyjmuje nawet zaproszenie na kawe. Beata z Rafalskim wybiera sie na pogrzeb Joachima.
TVP1pt. 11.7.15.30
Klan (2564)   Więcej informacji
Agnieszka jest oburzona. Jej szef moze przez nia stracic prace. Aby ratowac sytuacje, chce umówic sie na spotkanie bezposrednio z ministrem. Miłosz idzie z Marta do malarza. Wieczorem skarzy sie Bozence na trudna współprace z głównym bohaterem filmu
TVP1cz. 10.7.15.30
Klan (2563)   Więcej informacji
Michałowi udaje sie przekonac rodziców, by udostepnili fragment posesji na lokalizacje firmy, która ma zamiar otworzyc z Oskarem. Bozenka i Miłosz odwiedzaja rodzine i zapraszaja na slub. Krzysztof robi wrazenie na włascicielce salonu fryzjerskiego.
TVP1śr. 9.7.15.30
Klan (2562)   Więcej informacji
Bozenka planuje wieczór panienski. Wspólnie z Miłoszem postanawiaja odwiedzac gosci weselnych i wreczac zaproszenia. Michał z wujem Oskarem planuja wspólny biznes motoryzacyjny. Michał musi znalezc odpowiednie miejsce na lokalizacje.
TVP1wt. 8.7.15.30
Klan (2561)   Więcej informacji
Elzbieta dostaje od Jerzego auto. Parkuje w złym miejscu i ma do czynienia ze straza miejska. Na ratunek spieszy Jerzy. Ola prowokuje szefa, dostaje od niego SMS - a z miłosnym wyznaniem. Antek i Władek próbuja uniknac karnego sprzatania korytarza.
TVP1pn. 7.7.15.30
Klan (2560)   Więcej informacji
Beata zostaje oczyszczona z zarzutów. Okazuje sie, ze Joachim zginał z rak zazdrosnej sekretarki. Rzecznik ministerstwa potepia Agnieszke za wywiad, którego udzieliła wskazujac bezposrednio przedsiebiorców działajacych na szkode srodowiska.
TVP1pt. 4.7.15.30
Klan (2559)   Więcej informacji
Z samego rana Jerzy odkrywa brak samochodu. Próbuje zawiadomic policje, ale skruszona Elzbieta przyznaje sie do pozostawienia auta na miescie. Rozmowa Rafała z szefem nie odnosi pozytywnych skutków. Mezczyzna nadal czuje sie bezkarny.
TVP1cz. 3.7.15.30
Klan (2558)   Więcej informacji
Jasiek martwi sie o mame. Nie wierzy, ze mogła miec cos wspólnego ze sprawa zabójstwa Joachima. Tymczasem Jacek do czasu wyjasnienia sprawy ogranicza Beacie kontakt z Małgosia. Niepełnosprawny malarz wyraza zgode na udział w filmie Miłosza.
TVP1śr. 2.7.15.30
Klan (2557)   Więcej informacji
Beata zostaje zwolniona z aresztu za kaucja. Nie jest juz pewna, czy rzeczywiscie nie przyczyniła sie do smierci Joachima. Wiga przyznaje sie Pawłowi do kłamstwa na temat ich relacji w rozmowie z Surmaczowa.
TVP1wt. 1.7.15.30
Klan (2556)   Więcej informacji
Po wystepie w telewizji Surmaczowa otrzymuje mnóstwo telefonów z deklaracja pomocy dla Feminy. Dzwoni równiez Jadwiga z podziekowaniem za ciepłe słowa, która Anna skierowała do niej podczas programu. Ola otrzymuje przez posłanca bukiet kwiatów.
TVP1pn. 30.6.15.30
Klan (2555)   Więcej informacji
Beata dzis ma zostac przesłuchana w prokuraturze. Jerzy i Elzbieta postanawiaja zwrócic sie w jej sprawie do prawnika Blumerta. Kamila decyduje sie wziac pare dodatkowych lekcji jazdy przed ponownym przystapieniem do egzaminu. Norbert deklaruje pomoc.
TVP1pt. 27.6.15.30
Klan (2554)   Więcej informacji
Surmaczowa dostaje propozycje wystepu w telewizji w programie zachecajacym społeczenstwo do przekazania 1% podatku na organizacje pozytku publicznego. Kamila dochodzi do wniosku, ze jednak zalezy jej na Norbercie i postanawia dac mu jeszcze jedna szanse.
TVP1cz. 26.6.15.30
Klan (2553)   Więcej informacji
Michał odbiera telefon z pilnym wezwaniem do szkoły, do której od niedawna uczeszczaja Antek i Władek. Na miejscu okazuje sie, ze chłopcy sa sprawcami akcji z fałszywym alarmem przeciwpozarowym. Zyta ponownie spotyka sie z prawnikiem, który ja kokietuje.
TVP1śr. 25.6.15.30
Klan (2552)   Więcej informacji
Zyta spotyka sie z prawnikiem w sprawie spółki. Mariusza od samego rana przesladuje pech. Na domiar złego trafia mu sie klientka, która nie płaci za kurs. W szkole Antka i Władka ktos ogłasza fałszywy alarm przeciwpozarowy.
TVP1wt. 24.6.15.30
Klan (2551)   Więcej informacji
Paweł opiekuje sie chorym synem. Odwiedza go Wiga. W tym czasie z niespodziewana wizyta zjawiaja sie równiez Koziełłowie. Miłosz znowu napotyka trudnosci w swoich rezyserskich planach. Kolejny film jest tez zagrozony z powodu braku akceptacji bohatera.
TVP1pn. 23.6.15.30
Klan (2550)   Więcej informacji
Agnieszka jest zaskoczona nagła zmiana nastawienia Janusza do swojej choroby, który spokojnie przyjmuje informacje o usunietym nowotworze. Paweł przywozi wiesci od Krystyny, która chce pozostac w Stanach i poddac sie eksperymentalnej terapii.
TVP1śr. 18.6.15.30
Klan (2549)   Więcej informacji
Feliks wszelkimi metodami stara sie wyperswadowac Wackowi zwiazek z Barbara, ale on jest juz zdecydowany. Bozenka zastanawia sie, czy wychodzac za Miłosza podejmuje własciwa decyzje. Radzi sie w tej sprawie przyrodniego brata - wikarego Kostka.
TVP1wt. 17.6.15.30
Klan (2548)   Więcej informacji
Marta nie zgadza sie, aby role Macka odegrał ktos inny. Sponsor sfinansował dokument z autentycznym bohaterem. Z tego powodu dochodzi do spiec miedzy Bozenka i Miłoszem. Sława w rozmowie z Ola deklaruje swoja pomoc w rozprawieniu sie z autorem SMS - ów.
TVP1pn. 16.6.15.30
Klan (2547)   Więcej informacji
Rafalski i Beata nie maja watpliwosci, po co Barbara wczoraj zorganizowała ten pokaz w Rosso. Po prostu chciała sie pochwalic młodym narzeczonym i upokorzyc Rafalskiego. Wacek równiez podejrzewa, ze został wykorzystany i zmanipulowany.
TVP1pt. 13.6.15.25
Klan (2546)   Więcej informacji
Beata składa zeznania w komisariacie w zwiazku ze smiercia Joachima. Z rozmowy wnioskuje, ze jest podejrzewana o otrucie swojego partnera. Paweł z synem przygotowuja sie do jutrzejszej podrózy do Stanów Zjednoczonych, dokad jada odwiedzic Krystyne.
TVP1cz. 12.6.15.25
Klan (2545)   Więcej informacji
Grazynka odwiedza Macka w szpitalu psychiatrycznym i spotyka Norberta. Wacek ignoruje ostrzezenia na temat Barbary i znowu umawia sie na randke, wierzac w stały zwiazek. Zyta przypadkowo spotyka Michała na kursie u boku atrakcyjnej wykładowczyni.
TVP1śr. 11.6.15.15
Klan (2544)   Więcej informacji
Elzbieta cieszy sie zaliczonym egzaminem. Tymczasem Jerzy próbuje przekonac Kamile do ponownego przystapienia do egzaminu i oferuje jej lekcje doszkalajace. Arkadiusz proponuje Grazynce, aby po odwiedzinach Macka w szpitalu wspólnie poszli do klubu.
TVP1wt. 10.6.15.25

STARSZY


365dni.pl