Przyszłe imprezy

Klan (2597)   Więcej informacji
Feliks czeka na pierwszego klienta. Wreszcie pod koniec dnia pojawia sie spózniony Miklasinski. Ramona przeprasza Jaska za swoje zachowanie w szpitalu i chwali jego dojrzałosc. Jasiek czuje, ze jest w niej zakochany.
TVP1pt. 29.8.15.30
Klan (2596)   Więcej informacji
Elzbieta próbuje przekonac do salsy Jerzego, ale bez rezultatu. Tymczasem u Lubiczów trwaja prace zwiazane z adaptacja domu na powrót Krystyny. Zaangazowani sa równiez Tadeusz i Anna.
TVP1cz. 28.8.15.30
Klan (2595)   Więcej informacji
Jasiek odwiedza w szpitalu Ramone, ale dziewczyna nie cieszy sie z jego wizyty. Rafalski dostaje rozwód i mimo ze Beata formalnie nie jest jeszcze rozwiedziona, ofiaruje jej pierscionek zareczynowy. Stasia na kurs salsy bedzie uczeszczac z Elzbieta.
TVP1śr. 27.8.15.30
Klan (2594)   Więcej informacji
Agnieszka załatwia bilety na lot do Bostonu, aby towarzyszyc matce podczas podrózy powrotnej do domu. Tymczasem nowozency Bozenka i Miłosz wybieraja sie w podróz poslubna do Paryza. Rafalski wykupuje z lombardu rodzinna bizuterie.
TVP1wt. 26.8.15.30
Klan (2593)   Więcej informacji
Jasiek próbuje zdobyc informacje, w którym szpitalu przebywa Ramona. Na sadowym korytarzu Ole zaczepia szef i spokojnie tłumaczy, ze sa sobie przeznaczeni. Gotowy jest na nia nawet długo czekac.
TVP1pn. 25.8.15.30
Klan (2592)   Więcej informacji
Paweł prosi Ole o spotkanie. Dziewczyna wyznaje, ze zawsze uwazała ojca za wzorowego mezczyzne, a małzenstwo rodziców za wzorowe, teraz to wszystko legło w gruzach. Jasiek na spotkaniu grupy spotyka Ramone. Dziewczyna niespodziewanie traci przytomnosc.
TVP1pt. 22.8.15.25
Klan (2591)   Więcej informacji
Ola opowiada Agnieszce o wczorajszej wizycie u ojca i o sytuacji, która tam zastała. Agnieszka jest zszokowana. Spór miedzy Jackiem i Beata o Małgosie przybiera coraz ostrzejszy charakter. Przypadkowo swiadkiem ich kłótni jest Małgosia.
TVP1jutro15.30

Historia programu

Klan (2590)   Więcej informacji
W sadzie na rozprawie Sława zeznaje, ze jej nowy kurator nakłaniał ja do składania fałszywych zeznan, kompromitujacych Ole. Jako dowód ma nagranie z ich spotkania. Ola odwiedza ojca i zastaje Jadwige w sytuacji wskazujacej na ich wielka zazyłosc.
TVP1dzisiaj15.30
Klan (2589)   Więcej informacji
Jerzy nie jest zadowolony z nowej funkcji zony - prezesa sadu kolezenskiego w stowarzyszeniu farmaceutów. Upatruje w tym same kłopoty. Maciek odwiedza Martyne. Sława spotyka sie z Ola i opowiada o przebiegu spotkania z nowym kuratorem.
TVP1wczoraj15.30
Klan (2588)   Więcej informacji
Beata jest bardzo zdenerwowana wczorajsza awantura z Jaskiem. Rafalski zamierza przeprowadzic z chłopakiem powazna rozmowe, ale Jasiek po lekcjach znika na poszukiwania Ramony. Iwona odwiedza Macka i proponuje mu wspólne muzykowanie.
TVP1pn. 18.8.15.30
Klan (2587)   Więcej informacji
Maciek jest przekonany, ze Iwona go oszukała. Nie chce jej juz znac. Tymczasem Kasia jest w fantastycznym nastroju po spotkaniu z Dominikiem, którym jest zauroczona. Agnieszka rozpoczyna akcje pomocy dla likwidowanego schroniska dla zwierzat.
TVP1cz. 14.8.15.25
Klan (2586)   Więcej informacji
Maciek ponownie udaje sie do szpitala do Iwonki, tymczasem ona wraz ze swoim narzeczonym opuszcza szpital. Jasiek cały czas jest pochłoniety poszukiwaniami Ramony. Jedzie na osiedle, gdzie kiedys sie spotkali. Paweł nadal nie moze jechac do Stanów.
TVP1śr. 13.8.15.30
Klan (2585)   Więcej informacji
Maciek odwiedza Iwonke, która jest zauroczony i z która wiaze plany. Do dziewczyny przychodzi jej narzeczony. Ola zdaje relacje Ewie z rozmowy z szefem. Sprowokowana uderzyła go w twarz. Szef oficjalnie odebrał jej sprawe, która prowadziła.
TVP1wt. 12.8.15.30
Klan (2584)   Więcej informacji
Jasiek podejrzewany przez rodzine o ojcostwo, w koncu przyznaje sie, ze potrzebował pieniedzy dla szantazowanej kolezanki. Szef Oli znajduje pretekst - niekompetencje w pełnieniu obowiazków - i grozi jej zwolnieniem z pracy. Daje jednak szanse dziewczynie.
TVP1pn. 11.8.15.30
Klan (2583)   Więcej informacji
W szpitalu kontuzjowany Feliks spotyka Pawła, który niedawno uległ wypadkowi na korcie. Jasiek przeprasza Beate oraz ojca i deklaruje, ze odda pieniadze na wykup bizuterii. Tymczasem Elzbieta zastanawia sie, na co Jaskowi potrzebna była tak duza kwota.
TVP1pt. 8.8.15.30
Klan (2582)   Więcej informacji
Beata próbuje przekonac Jacka, ze Małgosi jest potrzebna matka i powinna z nia zamieszkac. Napotyka jednak na sprzeciw. Jasiek przyznaje sie do zastawienia rodzinnej bizuterii w lombardzie. Nie chce wyjawic dla kogo miały byc pieniadze.
TVP1cz. 7.8.15.25
Klan (2581)   Więcej informacji
Jasiek wypiera sie przed Beata i Piotrem, ze ma jakikolwiek zwiazek z zaginiona szkatułka. Potem próbuje dzwonic sie do Ramony i ratowac sytuacje, ale dowiaduje sie, ze dziewczyna wyjechała. Ola odwiedza Norberta, zeby wypytac go o sprawe napadu na szefa.
TVP1wt. 5.8.15.30
Klan (2580)   Więcej informacji
Norbert wydzwania do Oli, pytajac o jej samopoczucie. Rafał podejrzewa, ze to on mógł miec cos wspólnego z napascia na szefa Oli. Maciek komunikuje Grazynie, ze wybiera sie do Iwonki. Sam, poniewaz jest dorosły. Przed wyjazdem zaglada do baru na drinka.
TVP1pt. 1.8.15.25
Klan (2579)   Więcej informacji
Szef Oli jest przekonany, ze to ona i jej narzeczony sa sprawcami jego pobicia. Grozi zemsta. Kamila wreszcie zdaje egzamin na prawo jazdy. Paweł w galerii handlowej podczas wspólnych z Pawełkiem zakupów spotyka Jadwige, ale witaja sie bardzo oficjalnie.
TVP1cz. 31.7.15.20
Klan (2578)   Więcej informacji
Miłosz przekonuje sie, ze Marta wcale nie zamierza robic filmu z niepełnosprawnym malarzem według jego pomysłu i scenariusza. Co wiecej dowiaduje sie, ze film moze tez powstac bez jego udziału. Zyta jest zbulwersowana wywiadem, który ukazał sie w gazecie.
TVP1śr. 30.7.15.30
Klan (2577)   Więcej informacji
Ramona przenosi miejsce spotkania z Jaskiem do pubu. Na umówionym miejscu Jasiek zastaje dziewczyne otoczona grupka kolegów. Zauwaza, ze szef grupy wyraznie ja adoruje. Grazyna po powrocie do domu nie zastaje Macka.
TVP1wt. 29.7.15.30
Klan (2576)   Więcej informacji
Paweł definitywnie decyduje sie zakonczyc romans z Jadwiga. Niebawem wybiera sie do Stanów, aby odebrac ze szpitala Krystyne. Jasiek, zeby zdobyc pieniadze dla Ramony, wynosi z domu bizuterie matki z zamiarem zastawienia jej w lombardzie.
TVP1pn. 28.7.15.30
Klan (2575)   Więcej informacji
Grazynka jest przejeta slubem córki. Dodatkowych problemów dostarcza Maciek. Od rana domaga sie, aby odwiedzic swoja nowa przyjaciółke Iwonke. Oznajmia Martynie, ze Iwonka jest wybranka jego serca. Ola uczestniczy w swiatecznym spotkaniu pracowników.
TVP1pt. 25.7.15.30
Klan (2574)   Więcej informacji
Jasiek nie ma pieniedzy dla Ramony. Dziewczyna oznajmia mu, ze w tej sytuacji musi poszukac sponsora. On deklaruje sie zastawic w lombardzie bizuterie matki. Grazyna odbiera Macka ze szpitala. Chłopak ma przyjaciółke. Wiga zaprasza Pawła na swieta.
TVP1cz. 24.7.15.30
Klan (2573)   Więcej informacji
Julia w bardzo złej atmosferze opuszcza dom Krzysztofa. Arkadiusz dziekuje Grazynce za zaproszenie na slub Bozenki i przyrzeka uswietnic uroczystosc gra na skrzypcach. Jasiek nadal poszukuje pieniedzy dla atrakcyjnej kolezanki. Prosi o pomoc Kasie.
TVP1śr. 23.7.15.30
Klan (2572)   Więcej informacji
Jasiek próbuje zdobyc dla Ramony pieniedze. Jacek uswiadamia mu, ze zaden bank nie da mu kredytu. Grazynka dowiaduje sie od lekarza, ze Maciek moze swieta spedzic w domu. Wierzy, ze emocje zwiazane ze slubem siostry nie wpłyna negatywnie na jego psychike.
TVP1wt. 22.7.15.30
Klan (2571)   Więcej informacji
Michał szuka terenu na działalnosc biznesowa. Z pomoca przychodzi mu Jerzy, który w porozumieniu z Antkiem znajduje plac i obiecuje zapłacic za wynajem. Julia opuszczajac dom Krzysztofa, znajduje stare artykuły o tajemniczym zaginieciu jego zony.
TVP1pn. 21.7.15.30
Klan (2570)   Więcej informacji
Julia robi Krzysztofowi awanture z powodu Lutki i zapowiada rychłe opuszczenie jego domu. Ola informuje Rafała o swoim spotkaniu z szefem dreczycielem, podczas którego ma zamiar złozyc mu niemoralna propozycje. Chłopak próbuje odwiesc ja od tego zamiaru.
TVP1pt. 18.7.15.30
Klan (2569)   Więcej informacji
Agnieszka zaczyna prace jako asystentka ministra. Były rzecznik dziekuje jej za wstawiennictwo i pomoc w uzyskaniu nowej posady. Ola wbrew radom Ewy realizuje swój plan. Zamierza skutecznie zniechecic szefa do siebie i umawia sie z nim po pracy.
TVP1cz. 17.7.15.30
Klan (2568)   Więcej informacji
Krzysztof zwierza sie Elzbiecie z sercowych rozterek. Nie kocha juz Julii i chciałby sie z nia rozstac, ale ona próbuje wzbudzic w nim litosc. Agnieszka spotyka sie z ministrem i załatwia prace dla rzecznika. Dostaje równiez propozycje pracy dla siebie.
TVP1śr. 16.7.15.30
Klan (2567)   Więcej informacji
Feliks czuje sie szczesliwy, odzyskuje łaski Moniki. Jasiek i Małgosia sprzataja po wczorajszej imprezie. Nie udaje sie jednak zatrzec wszystkich sladów. Rafalski znajduje puste opakowanie po alkoholu. Krzysztof mówi Elzbiecie o swym nowym zauroczeniu.
TVP1wt. 15.7.15.30
Klan (2566)   Więcej informacji
Monika dasa sie na Feliksa za zachowanie na kolacji. Wyrzuca mu, ze cały wieczór adorował dawna znajoma Ludwike. Marta wspólnie z artysta malarzem podejmuja decyzje o zmianie terminu zdjec do filmu. Argumenty Miłosza nie sa dla nich przekonujace.
TVP1pn. 14.7.15.30
Klan (2565)   Więcej informacji
Mariusz odwozi synów Michała na test szóstoklasisty. Chłopcy sa przekonani, ze nie zalicza. Ola konsekwentnie trzyma sie planu i kokietuje natretnego wielbiciela. Przyjmuje nawet zaproszenie na kawe. Beata z Rafalskim wybiera sie na pogrzeb Joachima.
TVP1pt. 11.7.15.30
Klan (2564)   Więcej informacji
Agnieszka jest oburzona. Jej szef moze przez nia stracic prace. Aby ratowac sytuacje, chce umówic sie na spotkanie bezposrednio z ministrem. Miłosz idzie z Marta do malarza. Wieczorem skarzy sie Bozence na trudna współprace z głównym bohaterem filmu
TVP1cz. 10.7.15.30
Klan (2563)   Więcej informacji
Michałowi udaje sie przekonac rodziców, by udostepnili fragment posesji na lokalizacje firmy, która ma zamiar otworzyc z Oskarem. Bozenka i Miłosz odwiedzaja rodzine i zapraszaja na slub. Krzysztof robi wrazenie na włascicielce salonu fryzjerskiego.
TVP1śr. 9.7.15.30
Klan (2562)   Więcej informacji
Bozenka planuje wieczór panienski. Wspólnie z Miłoszem postanawiaja odwiedzac gosci weselnych i wreczac zaproszenia. Michał z wujem Oskarem planuja wspólny biznes motoryzacyjny. Michał musi znalezc odpowiednie miejsce na lokalizacje.
TVP1wt. 8.7.15.30
Klan (2561)   Więcej informacji
Elzbieta dostaje od Jerzego auto. Parkuje w złym miejscu i ma do czynienia ze straza miejska. Na ratunek spieszy Jerzy. Ola prowokuje szefa, dostaje od niego SMS - a z miłosnym wyznaniem. Antek i Władek próbuja uniknac karnego sprzatania korytarza.
TVP1pn. 7.7.15.30
Klan (2560)   Więcej informacji
Beata zostaje oczyszczona z zarzutów. Okazuje sie, ze Joachim zginał z rak zazdrosnej sekretarki. Rzecznik ministerstwa potepia Agnieszke za wywiad, którego udzieliła wskazujac bezposrednio przedsiebiorców działajacych na szkode srodowiska.
TVP1pt. 4.7.15.30
Klan (2559)   Więcej informacji
Z samego rana Jerzy odkrywa brak samochodu. Próbuje zawiadomic policje, ale skruszona Elzbieta przyznaje sie do pozostawienia auta na miescie. Rozmowa Rafała z szefem nie odnosi pozytywnych skutków. Mezczyzna nadal czuje sie bezkarny.
TVP1cz. 3.7.15.30
Klan (2558)   Więcej informacji
Jasiek martwi sie o mame. Nie wierzy, ze mogła miec cos wspólnego ze sprawa zabójstwa Joachima. Tymczasem Jacek do czasu wyjasnienia sprawy ogranicza Beacie kontakt z Małgosia. Niepełnosprawny malarz wyraza zgode na udział w filmie Miłosza.
TVP1śr. 2.7.15.30
Klan (2557)   Więcej informacji
Beata zostaje zwolniona z aresztu za kaucja. Nie jest juz pewna, czy rzeczywiscie nie przyczyniła sie do smierci Joachima. Wiga przyznaje sie Pawłowi do kłamstwa na temat ich relacji w rozmowie z Surmaczowa.
TVP1wt. 1.7.15.30

STARSZY


365dni.pl