Przyszłe imprezy

Klan (2745)   Więcej informacji
Sandra po sprzeczce z Michałem wbiega na jezdnie prosto pod rozpedzone auto. W czasie kiedy Koziełło z Pawłem zastanawiaja sie, w jaki sposób zabezpieczyc działke przed intruzami, Suraczowa nagrywa sprawców na goracym uczynku.
TVP1pt. 31.7.6.05
Klan (2744)   Więcej informacji
Surmaczowa jest zdenerwowana wczorajszym spotkaniem ze straza miejska. Uwaza, ze zamiast karac mandatami powinni pomóc w ujeciu sprawców. Nie zniecheca sie jednak i dalej prowadzi dochodzenie. Okazuje sie, ze trop prowadzi do pobliskiej karczmy.
TVP1jutro6.05

Historia programu

Klan (2743)   Więcej informacji
Jerzy swietuje swoje imieniny. Solenizant prosi Krzysztofa, aby zajał sie organizacja wystepu dla Joypolbudu. Anna postanawia sama złapac chuliganów, którzy zasmiecili działke. Wspólnie z Alicja zajmuja pozycje w pobliskich krzakach.
TVP1dzisiaj6.05
Klan (2742)   Więcej informacji
Koziełło radzi Pawłowi, aby ten unikał Barbary. Sugeruje nawet, aby osobiscie nie odbierał z treningów syna. Ola odwiedza Tomka w osrodku adaptacyjnym i słyszy od chłopaka słowa sympatii. Grazynka i Leopold prosza na swiadków Bozenke i Miłosza.
TVP1wczoraj6.15
Klan (2741)   Więcej informacji
Paweł widzi pogarszajacy sie nastrój Jadwigi. Tłumaczy sie przed nia, ze podczas wyjazdu nie dzielił pokoju z Barbara, a juz na pewno nie spał z nia w jednym łózku. Sytuacja staje sie coraz bardziej skomplikowana. Paweł czuje potrzebe rozmowy z Tadeuszem.
TVP1pn. 27.7.6.20
Klan (2740)   Więcej informacji
Marta spotyka sie z sekretarka Agnieszki i prosi ja o zwłoke w przekazaniu pewnych dokumentów dotyczacych elektrowni wiatrowych. Pawełek i Pedro konspiruja w sprawie zaciesnienia wzajemnych relacji swoich rodziców.
TVP1nie. 26.7.6.05
Klan (2739)   Więcej informacji
Ola znajduje Norberta w warsztacie. W obawie przed nawrotem choroby rzucił sie w wir pracy. Przekazuje mu informacje o sprawie Rozłuckiego. Pedro i Pawełek na wyjezdzie trafiaja do szpitala. Paweł i Barbara dowiaduja sie od wychowawcy. Jada nad Soline.
TVP1so. 25.7.6.05
Klan (2738)   Więcej informacji
Bogdan wychodzi z aresztu. Okazuje sie, ze zabójca Rozłuckiego jest Kosicki, partner Halszki i szantazysta Tomka Chwoscika. Michał prosi o dyskrecje Mariusza, który był przypadkowym swiadkiem jego schadzki z Sandra. Jacek oczekuje kontroli w firmie.
TVP1pt. 24.7.5.15
Klan (2737)   Więcej informacji
Pawełek i Pedro wyjezdzaja na zawody sportowe w okolice Solina. Za nimi podaza Barbara. Marta stara sie przekonac sekretarke Agnieszki, by przystała na uknucie intrygi przeciwko swojej szefowej. Monike i Feliksa odwiedza niespodziewany gosc.
TVP1cz. 23.7.5.20
Klan (2736)   Więcej informacji
Bolek za posrednictwem syna chce wpłynac na decyzje zony. Zyta popada w konflikt ze swoja wspólniczka. Perspektywy zawodowe Michała wygladaja optymistycznie. Bozenka z radoscia przyjmuje propozycje zamiany kawalerki na mieszkanie Leopolda.
TVP1śr. 22.7.5.20
Klan (2735)   Więcej informacji
Bolek poszukuje Heniutki, która nie daje znaku zycia i nie odbiera telefonów. Okazuje sie, ze postanowiła od niego odejsc. Ola znowu ma problemy z Tomkiem, chłopak naduzywa alkoholu i znika z domu. W koncu zmusza go do wyznania prawdy.
TVP1wt. 21.7.5.35
Klan (2734)   Więcej informacji
Bozenka jest ciekawa, czy maz swoim zachowaniem nie dawał Julce jakiejs nadziei. Zdenerwowany Miłosz przypomina, ze spotykał sie z dziewczyna na jej prosbe i nie ma wpływu na jej urojenia. Ola odwiedza Tomka, ale ten bardzo sie gdzies spieszy.
TVP1pn. 20.7.5.40
Klan (2733)   Więcej informacji
Agata z Jackiem planuja podróz poslubna. Smuci sie tylko Małgosia, której nie zamierzaja ze soba zabrac. Agata na poprawe nastroju zaprasza ja do cukierni. Do ministerstwa wpływa kolejny donos na Agnieszke. Miłosz znajduje w swojej poczcie maila od Julki.
TVP1nie. 19.7.6.05
Klan (2732)   Więcej informacji
Julka nie chce ujawnic, w kim tak nieszczesliwie ulokowała uczucie. Rozmowa z Grazynka, o która prosił ojciec dziewczyny, tez nie przynosi zadnych rezultatów. Rafał próbuje przekonac Ole, aby pozwoliła mu osobiscie zajac sie sprawa Tomka Chwoscika.
TVP1so. 18.7.6.00
Klan (2731)   Więcej informacji
Arkadiusz jest przygnebiony z powodu Julki. Dziewczyna przyznaje sie, ze targneła sie na zycie z powodu zawodu miłosnego. Maciek wspólnie z Leopoldem oprowadzaja swoje wybranki serca po Warszawie. Ola proponuje matce Chwoscika, ze zajmie sie chłopcem.
TVP1pt. 17.7.5.20
Klan (2730)   Więcej informacji
Maciek udaje sie do Martyny. Chce zaprosic ja na wspólna z mama i Leopoldem wycieczke po Warszawie. Ewa opowiada Oli o spotkaniu młodego Chwoscika w przejsciu podziemnym, gdzie zarabiał spiewajac. Ola postanawia sama to sprawdzic.
TVP1cz. 16.7.5.20
Klan (2729)   Więcej informacji
Beata martwi sie z powodu powrotu Ramony, która kolejny raz zburzyła jej swiateczne plany. Elzbieta proponuje, aby dziewczyna i Jasiek zamieszkali w ich domu, na Sadybie. Podczas przyjecia imieninowego Leopold oswiadcza sie Grazynce. Pradzynski ma kłopot.
TVP1śr. 15.7.5.20
Klan (2728)   Więcej informacji
Sandra i Michał finalizuja wynajem lokalu na firme w eleganckim miejscu. Kasia podstepem przyprowadza Macka do domu Leopolda i starszej pani. Leopold stara sie nawiazac z nim kontakt. Bozenke odwiedza biologiczna matka. Zaprasza ja z mezem na swieta.
TVP1wt. 14.7.5.30
Klan (2727)   Więcej informacji
Sandra chce przekonac Michała, ze od kiedy podjeli współprace z Oskarem, musza miec bardziej reprezentacyjny lokal. Bozenka telefonicznie usiłuje umówic sie na spotkanie z Julka, ale ta wymawia sie zmeczeniem. Leopold nie wie, jak zblizyc siebie Macka.
TVP1pn. 13.7.5.40
Klan (2726)   Więcej informacji
Agnieszka odwozi Zosie nowym samochodem Janusza i powoduje stłuczke. Gabriela odkrywa, ze nowa sympatia włascicielki zakładu pogrzebowego równiez pracuje w tej samej branzy. Bozenka znajduje czerwona róze zatknieta za wycieraczke ich auta.
TVP1nie. 12.7.6.05
Klan (2725)   Więcej informacji
Miłosz podrzuca Julce ksiazke. Z powodu przeziebienia dziewczyna nie bedzie dzis uczestniczyła w sesji zdjeciowej. Okazuje sie, ze Julka jest bardziej zainteresowana Miłoszem niz fotografia. Biologiczna matka Bozenki składa wizyte córce i zieciowi.
TVP1pt. 10.7.5.20
Klan (2724)   Więcej informacji
Jerzy niezrecznie próbuje wytłumaczyc sie zonie z wczorajszego spotkania z była kochanka, jednak Elzbieta udaje niewzruszona. Miłosz zabiera Julke na plener fotograficzny. Podczas powrotu dopada ich ulewa. Agnieszce składa wizyte kolezanka.
TVP1cz. 9.7.5.20
Klan (2723)   Więcej informacji
Elzbieta i Jadwiga spotykaja w kawiarni Jerzego siedzacego przy stoliku z dr Alina. Jadwiga rozpoznaje w pani doktor kolezanke z dawnych lat. Kasia doradza Leopoldowi u jubilera w doborze prezentu dla Grazynki. Maciek odbiera od kuriera przesyłke.
TVP1śr. 8.7.6.10
Klan (2722)   Więcej informacji
Wbrew radom Rafała Ola postanawia dac kolejna szanse Tomkowi Chwoscikowi. Podczas spotkania chłopak nie ma jednak ochoty odpowiadac na jej pytania, w koncu ucieka. Pawełek rezygnuje z kregli. Tłumaczy Pedrowi, ze nie chce zostawiac taty z Wiga.
TVP1wt. 7.7.5.35
Klan (2721)   Więcej informacji
Agnieszce nadarza sie okazja spotkania z redaktor Orłowska, autorka złosliwego anonimu. Zada od niej przeprosin. Paweł i Barbara wraz z synami miło spedzaja czas na kregielni. Grazyna z Czesia i Darkiem na prózno czekaja z kolacja na Leopolda i jego matke.
TVP1pn. 6.7.5.30
Klan (2720)   Więcej informacji
Elzbieta przypadkowo dowiaduje sie, ze Alicja otworzyła w poblizu biura Jerzego gabinet. Ma zal do meza, ze zataił przed nia ten fakt. Matka Chwoscików wraca ze szpitala. Podczas wizyty Oli zjawia sie równiez jej podopieczny, jest pod wpływem alkoholu.
TVP1pt. 3.7.5.35
Klan (2719)   Więcej informacji
Pawełek stara sie utrudnic ojcu spotkania z Wiga. Tymczasem Wiga kolejny raz skarzy sie Elzbiecie, ze nie ma szans u Pawła. Niepokoi sie, ze jest bardziej zafascynowany Barbara. Przy pomocy informatyka Kasjusza, Agnieszka poznaje autora kłamliwego anonimu.
TVP1cz. 2.7.5.25
Klan (2718)   Więcej informacji
Ola odwiedza Chwoscików. Zastaje tam dwójke głodnych dzieci pozbawionych opieki starszego brata. Okazuje sie, ze Tomek musiał zostawic rodzenstwo, poniewaz załatwia formalnosci zwiazane z przyznaniem zasiłku. Czesia udaje sie na badania do Elmedu.
TVP1śr. 1.7.5.20
Klan (2717)   Więcej informacji
Darek reguluje zaległe sprawy finansowe z Renata. Przeprasza, ze zachował sie nieprofesjonalnie podczas likwidacji ich wspólnej firmy. Zyta pod wpływem celebryty zmienia zdanie i decyduje sie jednak na wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym.
TVP1wt. 30.6.5.45
Klan (2716)   Więcej informacji
Darek dostaje od Pradzynskiego propozycje pracy w firmie zajmujacej sie elektrowniami wiatrowymi. Michał próbuje zorganizowac swiateczny wypoczynek dla rodziny. Chciałby zabrac równiez synów z Kinga. Wspólnie z Mariuszem wybieraja miejsce.
TVP1pn. 29.6.5.50
Klan (2715)   Więcej informacji
Antek z Jerzym odwiedzaja dr Aline, która otworzyła gabinet w sasiedztwie ich biura. Miłosz, za sprawa wspaniałej modelki Julki, z dobrym wynikiem zalicza prace fotograficzne. Darek interweniuje w sprawie awarii energii elektrycznej i wpada w kłopoty.
TVP1pt. 26.6.6.20
Klan (2714)   Więcej informacji
Agnieszka z pomoca znajomego informatyka szuka osoby, od której wczoraj otrzymała maila. Ola odwiedza rodzine Chwoscików. Okazuje sie, ze matke gromadki dzieci zatrzymano w szpitalu. Opieke nad rodzenstwem przejał Tomek, jej podopieczny.
TVP1cz. 25.6.6.05
Klan (2713)   Więcej informacji
Agnieszka zaczyna urzedowanie jako dyrektor departamentu. Radosc z awansu psuje jej anonimowy e - mail, w którym ktos zarzuca jej, ze posade otrzymała dzieki bliskiej znajomosci z ministrem. Bozenka prosi Julke, by zgodziła sie zostac modelka Miłosza.
TVP1śr. 24.6.6.05
Klan (2712)   Więcej informacji
Norbert ponownie dostaje ataku choroby. Rafał wzywa pogotowie. Blizniaki rozgrywaja dzis decydujacy mecz siatkówki. Elzbieta organizuje wnukom kibiców i angazuje Stasie do przygotowanie uroczystej kolacji.
TVP1wt. 23.6.6.00
Klan (2711)   Więcej informacji
Bozenka wpada na pomysł, aby Julka została modelka Miłosza. Paweł przyznaje sie Widze, ze odmówił udziału w weekendowej prelekcji i jest gotowy jechac z nia na koncert do Krakowa. Norbert poznaje tozsamosc mezczyzny znalezionego w mieszkaniu Kamili.
TVP1pn. 22.6.6.10
Klan (2710)   Więcej informacji
Bozenka i Kamila w ramach terapii zabieraja Julke do klubu studenckiego. Paweł wyznaje Tadeuszowi, ze chciał oszukac Wige. Podczas spotkania z Barbara odmawia ponownego udziału w prelekcji. Ola przejmuje nadzór kuratorski nad Chwoscikiem.
TVP1pt. 19.6.6.05
Klan (2709)   Więcej informacji
Arkadiusz odwiedza Grazynke i prosi o pomoc dla Julki, która jest teraz w bardzo kiepskiej formie psychicznej. Liczy na jej wsparcie oraz Bozenki i Kasi. Wiga poszukuje Pawła w Elmedzie. Tymczasem on z Barbara idzie na lunch.
TVP1cz. 18.6.6.05
Klan (2708)   Więcej informacji
Podczas przegladania zdjec z weekendowego pobytu w hotelu, Pawełek szczerze wyznaje, ze bardziej lubi Barbare niz ciocie Wige. Stasia i Jeremiasz goszcza u siebie Wiesia i Wande, wspominaja swój ostatni pobyt w Kazachstanie.
TVP1śr. 17.6.6.05
Klan (2707)   Więcej informacji
Samolot, którym Stasia miała wracac z Kazachstanu, uległ awarii. Jeremiasz szuka pomocy, aby zorganizowac ukochanej inne połaczenie lotnicze. Barbara z Pedrem przyjezdzaja po Lubiczów na Truskawiecka. Razem maja jechac na weekendowa prelekcje doktora.
TVP1wt. 16.6.6.00
Klan (2706)   Więcej informacji
Agnieszka szykuje sie do konkursu, aby objac w pracy nowe stanowisko. Jej konkurentem jest kolega z dawnych lat - karierowicz Waldek. Na dyzurze kuratorskim pojawia sie matka Chwoscika z informacja, ze chłopaka nie ma od dwóch tygodni w domu.
TVP1pn. 15.6.6.10
Klan (2776)   Więcej informacji
Maz zmarłej pacjentki grozi Pawłowi i zapowiada zemste. Tymczasem Lubicz i Koziełło zastanawiaja sie, co mogło byc przyczyna zgonu kobiety. Pozostaje im czekac na wyniki sekcji. Zyta swietuje urodziny Michała. Razem udaja sie na Sadybe...
TVP1pt. 12.6.17.55
Klan (2775)   Więcej informacji
Adam wreszcie zauwaza nie najlepszy nastrój Małgosi. Wysłuchuje jej zarzutów, ale nie czuje sie winny. Szybko konczy rozmowe z dziewczyna i udaje sie na spotkanie z Beata w gabinecie masazu. Heniutka cieszy sie na widok Bolka z inna kobieta.
TVP1pt. 12.6.9.25
Klan (2775)   Więcej informacji
Adam wreszcie zauwaza nie najlepszy nastrój Małgosi. Wysłuchuje jej zarzutów, ale nie czuje sie winny. Szybko konczy rozmowe z dziewczyna i udaje sie na spotkanie z Beata w gabinecie masazu. Heniutka cieszy sie na widok Bolka z inna kobieta.
TVP1cz. 11.6.17.55
Klan (2774)   Więcej informacji
Małgosia jest obrazona na matke. Sytuacje pogarsza jeszcze postawa Adama, który zaczyna ja ignorowac. Barbara decyduje sie kupic działke w Topolinie ze wzgledu na Pawła. Wyswiadcza tez pewna przysługe Bolkowi. Michał nie wywiazuje sie ze swoich obowiazków.
TVP1cz. 11.6.9.25
Klan (2774)   Więcej informacji
Małgosia jest obrazona na matke. Sytuacje pogarsza jeszcze postawa Adama, który zaczyna ja ignorowac. Barbara decyduje sie kupic działke w Topolinie ze wzgledu na Pawła. Wyswiadcza tez pewna przysługe Bolkowi. Michał nie wywiazuje sie ze swoich obowiazków.
TVP1śr. 10.6.17.55
Klan (2773)   Więcej informacji
Miłosz zdaje relacje Grazynie z wczorajszego zajscia w stadninie. Julka po szalenczej jezdzie konno w koncu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Elzbieta odwiedza w szpitalu Sandre i wypytuje o jej sytuacje rodzinna.
TVP1śr. 10.6.9.25
Klan (2773)   Więcej informacji
Miłosz zdaje relacje Grazynie z wczorajszego zajscia w stadninie. Julka po szalenczej jezdzie konno w koncu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Elzbieta odwiedza w szpitalu Sandre i wypytuje o jej sytuacje rodzinna...
TVP1wt. 9.6.17.55
Klan (2772)   Więcej informacji
Beata zwierza sie Elzbiecie, ze masaze, którym ostatnio sie poddała, swietnie ja relaksuja. Michał wyjezdza z Oskarem w słuzbowa podróz, dlatego Elzbieta decyduje sie odwiedzic w szpitalu Sandre...
TVP1wt. 9.6.9.25
Klan (2772)   Więcej informacji
Beata zwierza sie Elzbiecie, ze masaze, którym sie poddała, swietnie ja relaksuja. Michał wyjezdza z Oskarem w słuzbowa podróz, dlatego Elzbieta decyduje sie odwiedzic w szpitalu Sandre. Julka oddaje Miłoszowi ksiazke i próbuje stratowac go koniem.
TVP1pn. 8.6.17.55
Klan (2771)   Więcej informacji
Agnieszka oswiadcza ministrowi, ze urlop wezmie zgodnie z planem. W sierpniu, chce wyjechac z rodzina do Kanady. Małgosia ma pretensje do Adama. Uwaza, ze lepiej dogaduje sie z jej matka, a ja traktuje jak dziecko. Beata zapisuje sie do niego na masaz.
TVP1pt. 5.6.8.40
Klan (2771)   Więcej informacji
Agnieszka oswiadcza ministrowi, ze urlop wezmie zgodnie z planem. W sierpniu, chce wyjechac z rodzina do Kanady. Małgosia ma pretensje do Adama. Uwaza, ze lepiej dogaduje sie z jej matka, a ja traktuje jak dziecko. Beata zapisuje sie do niego na masaz.
TVP1śr. 3.6.17.55
Klan (2770)   Więcej informacji
Miłosz spotyka Julke i stanowczo domaga sie zwrotu ksiazki. Dochodzi do ostrej wymiany zdan. Adama odwiedza Beate z kwiatami. Dziekuje za to, ze nie interweniowała u dyrektora szkoły w sprawie jego relacji z Małgosia. Spotkanie konczy sie w kawiarni.
TVP1śr. 3.6.9.25
Klan (2770)   Więcej informacji
Miłosz spotyka Julke i stanowczo domaga sie zwrotu ksiazki. Dochodzi do ostrej wymiany zdan. Adama odwiedza Beate z kwiatami. Dziekuje za to, ze nie interweniowała u dyrektora szkoły w sprawie jego relacji z Małgosia. Spotkanie konczy sie w kawiarni.
TVP1wt. 2.6.17.55
Klan (2769)   Więcej informacji
Telenowela opowiada dzieje rodziny Lubiczów.
TVP1wt. 2.6.9.25
Klan (2769)   Więcej informacji
Telenowela opowiada dzieje rodziny Lubiczów.
TVP1pn. 1.6.17.55
Klan (2768)   Więcej informacji
Monika i Gabriela, tym razem w towarzystwie Kobiego, udaja sie do parku na jogging. Ponownie natykaja sie na te sama grupe chuliganów. Dochodzi do bójki.
TVP1pn. 1.6.9.25

STARSZY


365dni.pl