Przyszłe imprezy

M jak miłosc (1052)   Więcej informacji
Mateusz i Antek planuja nowy interes i chca namówic Lucjana, by "okazyjnie" kupił konia. Paweł zabiera Ale z Basia na wycieczke do Grabiny i przedstawia swa nowa rodzine Mostowiakom. Gdy wracaja do Warszawy, spotyka ich niespodzianka.
TVP2cz. 31.7.16.15
M jak miłosc (586)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Piotrek uswiadamia sobie, ze nie pamieta, gdzie schował prezent od Lucjana - kupon totka. Ula mówi Natalce, ze chce odwiedzic swoich rodziców w tajemnicy przed Mostowiakami...
TVP2cz. 31.7.8.00
M jak miłosc (585)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Kuba i Olga jada w podróz poslubna do Kazimierza. Krzysia zostawiaja pod opieka Zdunskich. Kuba zdradza Oldze, co jest powodem jego konfliktu z rodzicami...
TVP2cz. 31.7.7.05
M jak miłosc (1051)   Więcej informacji
Ewa szykuje sie na przyjazd gosci z Irlandii i chce, by Marek poznał jej nowych kolegów. Mostowiak na spotkanie ze "swiatowcami" nie ma ochoty. W koncu okazuje sie, ze do Lipnicy przyjechał tylko Chris. Marek robi sie zazdrosny o Ewe.
TVP2śr. 30.7.16.10
M jak miłosc (584)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Po wieczorze panienskim Olga ma kontuzje nogi. Na slub i wesele jedzie po zazyciu srodków przeciwbólowych. Gdy wypija odrobine alkoholu, od razu musi sie połozyc. Do pokoju odprowadza ja Marzena...
TVP2śr. 30.7.7.50
M jak miłosc (583)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Bogus mówi przyjaciołom, ze ciotka chce sprzedac dom na Deszczowej. Tuz przed slubem Olga musi wyjechac na wystep razem z zespołem. Krzys, pod jej nieobecnosc, ma atak astmy. Kuba z opieka nad chłopcem radzi sobie znakomicie i decyduje sie go adoptowac...
TVP2śr. 30.7.6.55
M jak miłosc (1050)   Więcej informacji
Tomek, po rozprawie rozwodowej, czuje sie bezsilny. Jest pewny, ze Małgosia odbierze mu dzieci. Swoja pomoc oferuja mu Marta z Andrzejem. Olek przylatuje z Kanady i spotyka sie z Marcinem, który mówi mu, ze Aleksandra jest chora na białaczke.
TVP2wt. 29.7.16.15
M jak miłosc (582)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Iza radzi Małgosi, by wzbudziła w Tomku zazdrosc umawiajac sie z Michałem. Okazuje sie, ze to była dobra rada. Tomek od razu proponuje Małgosi wspólne zamieszkanie, a dziewczyna sie zgadza...
TVP2wt. 29.7.8.00
M jak miłosc (581)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Paweł jedzie do pana Marszałka. Mówi ojcu Madzi, ze chce odzyskac miłosc jego córki. Ten jednak zaskakuje go nowina. Okazuje sie, ze Madzia wychodzi za granica za maz - za lekarza, który sie nia opiekował...
TVP2wt. 29.7.7.05
M jak miłosc (1049)   Więcej informacji
Natalka wróciła do szkoły, ale nie do Rafała, bo "ukochany" jej uczucia odrzucił. Marek nie moze jednak odetchnac z ulga, bo tym razem w kłopoty wpadaja Mateusz z Antkiem. Obaj jada na szkolna wycieczke do lasu, odłaczaja sie od grupy.
TVP2pn. 28.7.16.15
M jak miłosc (580)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Oaze czeka kontrola ze skarbówki i z sanepidu. Paweł czuje, ze ktos chce klubowi zaszkodzic. Majka wyznaje Pawłowi, ze jej matka zgineła wiele lat temu w wypadku w Tajlandii. Ostatnio zadzwoniła jednak ciotka z informacja, ze byc moze widziano ja w Polsce.
TVP2pn. 28.7.7.50
M jak miłosc (579)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Marek szykuje sie na słuzbowy wyjazd do Rygi. Jedzie z Grazyna. Mówi Hance, ze w razie wypadku chce zostac dawca organów. Podpisuje zgode. Zona idzie w jego slady. Hanka i Jola jada do domu dziecka, by pozegnac odchodzaca na emeryture Ludmiłe.
TVP2pn. 28.7.6.55
M jak miłosc (1062)   Więcej informacji
Kinga, gdy jest sama w domu, czuje pierwsze bóle porodowe. Karetka nie moze dojechac przez utrudnienia na drodze. Na Deszczowej zjawia sie jednak Maria, która przyleciała własnie do Polski i postanowiła odwiedzic syna. Kasia zgadza sie wrócic do Marcina.
TVP2nie. 27.7.6.35
M jak miłosc (1061)   Więcej informacji
Janka wyznaje Taro, ze straciła prace w ambasadzie. Mostowiaczka jednak sie nie załamuje i proponuje Wojtkowi wspólny wyjazd na sylwestra. Marcin nadal próbuje odzyskac miłosc Kasi. Chodakowski zabiera dziewczyne do bistro.
TVP2so. 26.7.7.00
M jak miłosc (1048)   Więcej informacji
Ewa powstrzymuje Marka, gdy ten chce "rozprawic sie" z nauczycielem, który uwiódł Natalke. Nastolatka wyznaje Annie, ze jej ukochany ma zone. Gruszynska wybucha w koncu wsciekłoscia i od razu jedzie do Urli, by zrobic Rafałowi ostra awanture.
TVP2jutro16.15
M jak miłosc (578)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Pani Ludmiła informuje Hanke, ze przechodzi na emeryture. Tymczasem Marek obchodzi 30. urodziny. Jest załamany, bo wyglada na to, ze nikt z rodziny o tym nie pamieta Okazuje sie jednak, ze Hanka przygotowała dla niego przyjecie niespodzianke.
TVP2jutro8.15
M jak miłosc (577)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Widzac, ze Michał i Dorota zblizyli sie do siebie, Renia robi złosliwe uwagi. Rogowski proponuje Zdunskiej sylwestra w lokalu. Prosi tez, by Maria sie do niego przeprowadziła. Ona sie zgadza i wpada na pomysł, ze mieszkanie, które zwolni, zajmie Michał.
TVP2jutro7.15
M jak miłosc (1047)   Więcej informacji
Natalka jest załamana. Nie chce, by o ciazy dowiedziała sie reszta rodziny i obawia sie wyrzucenia ze szkoły. Anna idzie z siostrzenica do ginekologa. Okazuje sie, ze dziewczyna nie spodziewa sie dziecka. Natalka wyznaje, ze miała romans z nauczycielem.
TVP2dzisiaj16.15

Historia programu

M jak miłosc (576)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Natalka z Ula organizuja spotkanie Kaktusa z Agawa w realu. Tyle ze Barbara i Lucjan juz wczesniej odkrywaja podstep dziewczynek. Majka, polecona przez Pawła, zajmuje na Deszczowej pokój Madzi. Zdunski zatrudnia ja tez w Oazie.
TVP2dzisiaj7.55
M jak miłosc (575)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Mostowiakowie szykuja sie do Wigilii. W ostatniej chwili okazuje sie, ze gosci nie bedzie. Małgosia z Tomkiem, widzac jak bardzo Zosia teskni za matka, decyduja sie pojechac z dziewczynka na swieta do Szczecina. Maria zostaje w Gródku.
TVP2dzisiaj6.55
M jak miłosc (1046)   Więcej informacji
Ewa jedzie do Warszawy na kolacje z okazji przyznania grantu i zaprzyjaznia sie z koordynatorem jej badan z Irlandii, co od razu wzbudza zazdrosc Marka. W Grabinie zjawia sie niemal cała rodzina Mostowiaków z okazji rocznicy slubu Barbary i Lucjana.
TVP2wczoraj16.15
M jak miłosc (574)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Majka prosi, by Paweł załatwił jej prace kelnerki w Oazie. Paweł dzwoni do ojca Sylwii. Odkrywa, ze dziewczyna wyjechała do Austrii. Kinga przekonuje Piotrka, by Wigilie spedzili tym razem w Gródku z jej matka. Bogus zapowiada, ze odwiedzi Asie.
TVP2wczoraj7.55
M jak miłosc (573)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Michał zapowiada, ze zatrudni w przychodni nowych lekarzy. Potem umawia sie z Dorota do kina. Piotr załatwia sobie i Kindze lekcje tanca, by zabłysnac na balu dla pracowników kancelarii. Adam wraca z odczytania testamentu. Chce oddac Julce czesc spadku.
TVP2wczoraj6.55
M jak miłosc (1045)   Więcej informacji
W dniu procesu Lukasz ucieka autostopem do Gdanska. Lucjan próbuje zmusic chłopaka do powrotu i dzwoni do wnuka mówiac, ze Mostowiakowie nie sa tchórzami. Tymczasem Werner trafia nagle do szpitala i obrona Wojciechowskiego musi zajac sie Piotrek.
TVP2wt. 22.7.16.15
M jak miłosc (572)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Ojciec Madzi informuje Pawła, ze córka byc moze przyjedzie do Polski na swieta. Sylwia traci dziecko. Gdy Zdunski przyjezdza do szpitala, Rysiek o mało nie rzuca sie na niego z piesciami. Powstrzymuje go tylko obecnosc ojca dziewczyny.
TVP2wt. 22.7.7.55
M jak miłosc (571)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Ula wpada razem z Natalia na pomysł, by zorganizowac internetowy mecz szachowy: Barbara kontra Lucjan. Mostowiakowie nie moga jednak wiedziec, ze graja przeciw sobie. Rzeczoznawca ocenia koszt remontu, jaki Alicja bedzie musiała wykonac w pubie.
TVP2wt. 22.7.6.55
M jak miłosc (1044)   Więcej informacji
Kisielowa donosi Markowi, ze w nocy ktos krecił sie po domu Marty, choc po wyjezdzie Janki i Eryki budynek jest pusty. Kolejne problemy sprawiaja w Grabinie juniorzy: Mateusz i Antek. Chłopcy ostro sie kłóca, bo w szkole spodobała im sie ta sama kolezanka.
TVP2pn. 21.7.16.15
M jak miłosc (570)   Więcej informacji
Serial TVP (2006). Sylwia składa w klubie wymówienie. Zapewnia jednak Pawła, ze chce, by w przyszłosci był dla ich dziecka prawdziwym ojcem. Po rozstaniu ze Zdunskim, zrozpaczona dziewczyne pociesza Rysiek Pawła odwiedzaja w klubie koledzy ze studiów Maciek i Maja.
TVP2pn. 21.7.7.55
M jak miłosc (569)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Gdy potwierdza sie informacja, ze Irek wiedział o planowanej akcji policji, Kuba traci zaufanie do Olgi. Wraca na Deszczowa. Zosia ucieka z domu. Chce pojechac do matki do Szczecina, ale po drodze spotyka oszusta, który zabiera jej telefon komórkowy.
TVP2pn. 21.7.7.00
M jak miłosc (1060)   Więcej informacji
Marek organizuje "casting" na sprzedawczynie w nowym sklepie i prosi Ewe, by pomogła mu wybrac odpowiednia kandydatke. Wsród dziewczyn starajacych sie o posade wyróznia sie Marzena, która otwarcie zapowiada, ze jest "absolutnie bezpruderyjna"
TVP2nie. 20.7.6.15
M jak miłosc (1059)   Więcej informacji
Janka próbuje na nowo zaprzyjaznic sie z Marcinem i zaprasza kuzyna na koncert w ambasadzie. Taro podejrzewa jednak, ze dziewczyna wcale nie jest szczera. Wojtek zabiera Janke na scianke do wspinaczki. Podczas treningu podchodzi do nich Marlena.
TVP2so. 19.7.7.00
M jak miłosc (1043)   Więcej informacji
W jednej z gazet ukazuje sie artykuł o sprawie Lukasza. Marta uwaza, ze medialny rozgłos zle wpłynie na sedziego. Tymczasem Andrzej odnajduje Nosonia - swiadka, którego przekupił Krupski. Próbuje zmusic mezczyzne, by zeznał prawde.
TVP2pt. 18.7.16.15
M jak miłosc (568)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Kuba dowiaduje sie, ze ktos ostrzegł Irka o planowanej akcji policji. Gdy Olga przyznaje sie, ze o wszystkim powiedziała swojej matce, Kuba wpada w gniew. Tymczasem Marzena wyznaje Kubie, ze chce powiedziec Robertowi o swoich kłopotach z prawem...
TVP2pt. 18.7.7.35
M jak miłosc (567)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Rogowski chce zatrudnic Cholakowa. Ma dla niej posade ksiegowej. Tymczasem do Polski wraca Kotowicz. Wyznaje Marii i Arturowi, ze jego zwiazek z Ewa okazał sie pomyłka. Teraz chce sprzedac przychodnie i dom, a potem wrócic na stałe do Anglii...
TVP2pt. 18.7.6.40
M jak miłosc (1042)   Więcej informacji
Zosia jest bezpieczna u Marty, ale Agnieszka, ciezko ranna, wciaz walczy o zycie. Paulina wymyka sie policyjnej ochronie. Problemy ze zdrowiem ma tez Eryka. Zgłasza sie na kontrole do Kazana, a lekarz widzac wyniki badan, od razu przyjmuje ja do szpitala.
TVP2cz. 17.7.16.15
M jak miłosc (566)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Filarska wyznaje byłemu mezowi, ze w pracy czuje sie odrzucona przez młodsze kolezanki. Asia chce odwiedzic babcie Bogusia w szpitalu, ale zastaje pusta sale. Personel nie chce udzielic jej informacji, Bogus ma wyłaczony telefon...
TVP2cz. 17.7.8.15
M jak miłosc (565)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Z powodu kłamliwych zeznan, jakie składaja jej koledzy z pracy, Jolka przegrywa sprawe sadowa o ojcostwo. Tymczasem Mariusz mówi załamanej dziewczynie, ze ja kocha. Matylda zabiera szalik nalezacy do Marty, Lukasz to zauwaza...
TVP2cz. 17.7.7.15
M jak miłosc (1041)   Więcej informacji
Tomek w pracy odrzuca awanse Pauliny i otwarcie mówi, ze nie chce kontynuowac ich romansu. Kilka godzin pózniej staje sie celem ataku mafii. Okazuje sie, ze bizneswoman przekazała bandytom cenne informacje, i tym samym wydała na policjanta wyrok.
TVP2śr. 16.7.16.15
M jak miłosc (564)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Sylwia jedzie na chrzciny do Witka i Dominiki razem z kuzynem Ryskiem, który nie ukrywa, ze dziewczyna bardzo go interesuje. Na imprezie czeka juz na nia Paweł. Zdunski namawia ja, by wróciła z nim do Warszawy, ale Sylwia odmawia...
TVP2śr. 16.7.7.50
M jak miłosc (563)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Asia wciaz ukrywa przed Bogusiem swoje prawdziwe uczucia. Zwierza sie tylko Kindze. Julka przybiega przerazona do kancelarii. Mówi Leszczynskiemu, ze spotkała na ulicy mezczyzne, którego poznała w Londynie. Ojciec obiecuje, ze moze na niego liczyc...
TVP2śr. 16.7.6.55
M jak miłosc (1040)   Więcej informacji
Magda wyznaje Piotrkowi, ze obawia sie mezczyzny, który ostatnio obserwuje ja w szpitalu. Zdunski rozpoznaje Wiktora i o wszystkim opowiada Andrzejowi. Młody prawnik próbuje takze pozbyc sie z okolicy znienawidzonego sasiada: Lubinskiego.
TVP2wt. 15.7.16.15
M jak miłosc (562)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Marek z Hanka wracaja do Grabiny – tym razem juz na stałe. Mostowiakowie goszcza Antoniego, który w czasie choroby bardzo Markowi pomógł. Lekarz chce kupic w Grabinie ziemie i przyjezdzac na wies razem z matka. Swoja działke oddaja mu Barbara i Lucjan...
TVP2wt. 15.7.8.05
M jak miłosc (561)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Stan mamy Zosi pogarsza sie. Dziewczynka zostanie na razie z Tomkiem i Małgosia... Marta znajduje w rzeczach Lukasza papierosy, ale syn twierdzi, ze to tylko "jednorazowy wyskok". Tymczasem Rafał sugeruje, ze kiedys na nowo mogliby byc z Marta razem.....
TVP2wt. 15.7.7.05
M jak miłosc (560)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Asia wyznaje Bogusiowi, ze go kocha i dodaje, ze wciaz jest dziewica. Gdy chłopak ja wysmiewa, nie wierzac, ze powiedziała prawde, Asia wybiega z płaczem. Stan Madzi ulega poprawie i Paweł moze wreszcie odetchnac z ulga...
TVP2pn. 14.7.8.00
M jak miłosc (559)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Spektakl, w którym miała wystepowac Olga moze w ogóle nie miec premiery, bo wycofał sie sponsor. Zespół musi szybko znalezc nowe zródło finansowania przedstawienia. Zdunska przyjmuje oswiadczyny Rogowskiego, mówi o planowanym slubie synom...
TVP2pn. 14.7.7.05
M jak miłosc (1058)   Więcej informacji
Werner próbuje zdobyc serce Anny i prosi, by przyjaciółka pomogła mu w wyborze nowego mieszkania. Gruszynska ma powazne problemy finansowe: bank odmawia jej zwiekszenia debetu, a kawiarnia przynosi straty. Ewa i Marek mówia o swoich zareczynach.
TVP2nie. 13.7.6.30
M jak miłosc (1057)   Więcej informacji
Marek odwiedza jubilera i kupuje pierscionek zareczynowy. Miedzy Anna i Ewa trwa "zimna wojna". Obie wyraznie rywalizuja ze soba, wiec w domu Mostowiaków panuje napieta atmosfera. Kisielowa przekazuje Barbarze szokujaca informacje o nowym sklepie Marka.
TVP2so. 12.7.7.00
M jak miłosc (1039)   Więcej informacji
Eryka próbuje pogodzic sie z siostra, ale rozmowa dziewczyn znów konczy sie kłótnia. Tymczasem wokół bistro kreci sie banda pijaczków. Gdy Janka wychodzi na chwile przed lokal, zostaje zaatakowana. Anna i Ewa ogłaszaja "zawieszenie broni".
TVP2pt. 11.7.16.10
M jak miłosc (558)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Piotrek wpada z niezapowiedziana wizyta do matki. Gdy drzwi otwiera mu Rogowski ubrany tylko w szlafrok, chłopak jest niemile zaskoczony. Zdunska zapewnia jednak syna, ze o jego zmarłym ojcu nigdy nie zapomni. Marie odwiedza tez Radosz...
TVP2pt. 11.7.7.45
M jak miłosc (557)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Tomek prosi Małgosie, by pomogła mu zaopiekowac sie mała Zosia. Okazuje sie, ze jest to córka jego zmarłego kolegi z policji. Matka dziewczynki trafiła do szpitala i nie ma sie kto zajac dzieckiem. Małgosia obiecuje pomóc Tomkowi...
TVP2pt. 11.7.6.50
M jak miłosc (556)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Rafał odwiedza Marte. Okazuje sie, ze dostała propozycje awansu na prezesa sadu, ale waha sie, czy stanowisko przyjac. Tymczasem Henio, w tajemnicy przed bratowa, namawia Rafała, by na nowo zwiazał sie z Marta. Rafał jednak taktownie odmawia...
TVP2cz. 10.7.8.15
M jak miłosc (555)   Więcej informacji
Serial TVP (2008). Piotrek i Filarska przekonuja Kinge do zmiany pracy. Tymczasem Adam przekazuje Zdunskiemu, ze podczas rozmowy kwalifikacyjnej jego zona wypadła najlepiej ze wszystkich. Do Sylwii dzwoni jej kuzynka, Dominika...
TVP2cz. 10.7.7.20
M jak miłosc (554)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Michał odwiedza Małgosie. Tomek, niedługo po poznaniu jej byłego meza, mówi zaskoczonej Mostowiakównie, ze musi pilnie wyjechac, ale nie chce podac blizszych szczegółów...
TVP2śr. 9.7.8.20
M jak miłosc (553)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Małgosia ostro sprzecza sie z Iza. Przyjaciółka nazywa ja "zimna ryba" i mówi, ze wszystkich od siebie odstrasza! W efekcie Małgosia wyrzuca ja i z pracy, i z domu. Pocieszenia szuka w nocy w ramionach Tomka...
TVP2śr. 9.7.7.20
M jak miłosc (1038)   Więcej informacji
Serial TVP (2013). Ala wyznaje Pawłowi, ze ma problemy finansowe i moze stracic sklep. Taro próbuje zblizyc sie do Olgi, a dziewczyna daje mu w prezencie jeden ze swoich obrazów. Marek pragnie, by Ewa zamieszkała z nim w Grabinie. Anna po upadku z konia wymaga opieki.
TVP2wt. 8.7.16.15
M jak miłosc (552)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Paweł zapewnia Sylwie, ze bardzo mu na niej zalezy. Dla rodziny postanawia pójsc w koncu na studia. Ale dziewczyna i tak jest pewna, ze Zdunski jest z nia tylko z litosci...
TVP2wt. 8.7.8.15
M jak miłosc (551)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Sylwia, gdy odkrywa, ze ojciec zdradził jej sekret Zdunskiemu, wyjezdza z domu. Paweł szuka dziewczyny, ale nigdzie nie moze jej znalezc. W koncu Sylwia, zapłakana, sama staje przed jego drzwiami.....
TVP2wt. 8.7.7.20
M jak miłosc (1037)   Więcej informacji
Serial TVP (2013). Eryka, zakochana w Marcinie, rezygnuje z wyjazdu z Polski, co od razu psuje humor Jance. Dziewczyna nadal walczy o Chodakowskiego, ale teraz zmienia taktyke. Chce wzbudzic w siostrze zazdrosc i wspomina, ze Marcin moze spotykac sie z Kasia.
TVP2pn. 7.7.16.15
M jak miłosc (550)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Piotrek z Kinga próbuja przekonac Pawła, ze powinien zapomniec w koncu o Madzi. Zdunski jest załamany. Chce nawet zrezygnowac ze studiów. Niespodziewanie do Oazy zaglada ojciec Sylwii. Mówi braciom, ze jego córka jest w ciazy...
TVP2pn. 7.7.8.15
M jak miłosc (549)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Filarski odwiedza Kinge i Piotrka. W tym samym czasie do dzieci zaglada tez Filarska. Oboje sa zbulwersowani zachowaniem Asi, która z nowymi kolezankami urzadza kolejna impreze. W efekcie Piotrek robi dziewczynie ostre wymówki...
TVP2pn. 7.7.7.20
M jak miłosc (1056)   Więcej informacji
Janka wyznaje Eryce, ze chce zemscic sie na Marcinie i postanawia sledzic kuzyna. Jedzie za chłopakiem do szpitala i poznaje przypadkiem młodego lekarza, Wojtka. Agnieszka, mimo ze Tomkowi bardzo na tym zalezy, wciaz nie chce przeprowadzic sie do niego.
TVP2nie. 6.7.7.25
M jak miłosc (1055)   Więcej informacji
O poranku Marek zaglada do Anny i zaskoczony spotyka w jej mieszkaniu Krisa. Tymczasem Werner - nieswiadomy, ze ma rywala - postanawia odwiedzic Gruszynska w kawiarni. Budzynski zastanawia sie, czy kancelaria powinna przyjac nowe zlecenie.
TVP2nie. 6.7.6.25
M jak miłosc (1054)   Więcej informacji
Kasia zgadza sie w koncu na spotkanie z Marcinem i spedza z Chodakowskim cały wieczór. Tymczasem Ewa namawia Marka na obiad w restauracji, razem z Chrisem. Mostowiak zaprasza równiez Anne. Pózniej prosi Gruszynska, by "zajeła sie" Irlandczykiem.
TVP2so. 5.7.7.00
M jak miłosc (1036)   Więcej informacji
Serial TVP (2013). Kinga ustala z Piotrkiem, ze płec dziecka bedzie dla nich niespodziana. Nie moga jednak zapanowac nad ciekawoscia i w koncu dowiaduja sie, ze na swiat przyjdzie chłopiec. Jola odwiedza Marte i wyznaje, ze niepokoi sie o Wiktora, który popadł w depresje.
TVP2pt. 4.7.16.25
M jak miłosc (548)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Hanka i Marek przyjezdzaja na kilka dni do domu, sprawiajac rodzinie niespodzianke. Okazuje sie, ze Marek musi zapłacic zaległe podatki. Rodzice nie mówia o tym synowi, by go nie denerwowac. Dług chca spłacic sami, sprzedajac w tym celu łake.
TVP2pt. 4.7.7.45
M jak miłosc (547)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Olga proponuje Kubie, by na razie odłozyli plany zwiazane ze slubem. Za to chce, by na próbe razem zamieszkali. Tymczasem Irek robi wszystko, by na nowo zdobyc wzgledy dziewczyny. Mostowiakowie zegnaja Simone, która wyjezdza do Niemiec.
TVP2pt. 4.7.6.45
M jak miłosc (1035)   Więcej informacji
Serial TVP (2013). Jedno z ogłoszen, które Marcin rozwiesił w Grabinie, trafia do Eryk, która chwyta za telefon. Kilka godzin pózniej Marcin mknie na wies i znów staje przed ukochana. Janka ledwie panuje nad zazdroscia i robi wszystko, by jej siostra wyjechała z Polski.
TVP2cz. 3.7.16.15
M jak miłosc (546)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Kuba zabiera Olge z Krzysiem na romantyczny piknik. Wyznaje dziewczynie miłosc i prosi ja o reke. Tymczasem matka Olgi namawia córke, zeby pieniadze na leczenie Krzysia wzieła do Irka. Dziewczyna jednak zdecydowanie odmawia.
TVP2cz. 3.7.8.00
M jak miłosc (545)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Paweł próbuje odnalezc Madzie. Szuka jej w PAH, na Deszczowej, u jej rodziców. Bezskutecznie. Tymczasem Madzia wyjezdza z misja humanitarna. Zdunski jest załamany. Elka przyjezdza do Grabiny. Simona dowiaduje sie, ze jej były maz jest ciezko chory.
TVP2cz. 3.7.7.05
M jak miłosc (544)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Paweł wyznaje Sylwii prawde: wybrał Madzie. Dziewczyna jest załamana. Jedzie do rywalki i płaczac błaga, by oddała jej ukochanego, bo jest z nim w ciazy. Madzia decyduje sie zniknac z zycia Zdunskiego...
TVP2śr. 2.7.8.05
M jak miłosc (543)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Jola jedzie do Warszawy na rozprawe. Okazuje sie, ze do ustalenia ojcostwa konieczne sa badania DNA. Jola odkrywa tez, ze własciciel mieszkania, które wynajmowała, zerwał z nia umowe...
TVP2śr. 2.7.7.10
M jak miłosc (542)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Marta, po rozmowie z Lukaszem, decyduje sie na sprzedaz mieszkania. W trudnych chwilach oboje moga liczyc na pomoc Henia i Rafała. Ojciec zgadza sie na wyjazd Madzi z PAH...
TVP2wt. 1.7.8.15
M jak miłosc (541)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Po smierci Norberta Mostowiakowie martwia sie o Marte. Na szczescie, córka ma wsparcie ze strony Henia i Rafała. Radosław próbuje zmusic Jolke, by wycofała pozew o ojcostwo. Proponuje jej nawet pieniadze...
TVP2wt. 1.7.7.20
M jak miłosc (540)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Maria odwzajemnia w koncu miłosc Rogowskiego. Małgosia wraca do Warszawy. Tomek, odwozac ja do domu, wyznaje prawde o swoim odejsciu z policji. Podczas jednej z akcji zginał jego kolega i policjant czuł sie za to współodpowiedzialny...
TVP2pn. 30.6.8.10
M jak miłosc (539)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Do pubu zaglada Edyta, siostra podpalacza. Dziewczyna szuka pracy. Maria daje Radoszowi kosza. Mezczyzna wypija "setke", ale mimo to odwozi Marie do domu. W drodze potraca rowerzyste...
TVP2pn. 30.6.7.15
M jak miłosc (1053)   Więcej informacji
Barbara odwiedza Tomka i zapewnia ziecia, ze Małgosia nie bedzie mu juz utrudniała kontaktów z synem. A Chodakowski pragnie zaczac w koncu nowe zycie - i prosi Agnieszke, by sie do niego przeprowadziła. Z kolei Grzegorz decyduje sie na powrót do Niemiec.
TVP2nie. 29.6.7.45
M jak miłosc (1052)   Więcej informacji
Mateusz i Antek planuja nowy interes i chca namówic Lucjana, by "okazyjnie" kupił konia. Paweł zabiera Ale z Basia na wycieczke do Grabiny i przedstawia swa nowa rodzine Mostowiakom. Gdy wracaja do Warszawy, spotyka ich niespodzianka.
TVP2nie. 29.6.6.50
M jak miłosc (1051)   Więcej informacji
Ewa szykuje sie na przyjazd gosci z Irlandii i chce, by Marek poznał jej nowych kolegów. Mostowiak na spotkanie ze "swiatowcami" nie ma ochoty. W koncu okazuje sie, ze do Lipnicy przyjechał tylko Chris. Marek robi sie zazdrosny o Ewe.
TVP2so. 28.6.7.00
M jak miłosc (538)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Renia próbuje ostrzec Marie przed Radoszem, ale Zdunska jest na nia zła i niczego nie chce słuchac. Marek z Hanka wyjechali juz do Niemiec na badania. Najpierw zatrzymuja sie u Stefana i Eli, pózniej Hanke przyjmuje pani Lucja...
TVP2pt. 27.6.7.00
M jak miłosc (537)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Ula wraca do domu dziecka. Ona i Natalia dostaja nagrode za informacje, dzieki którym schwytano podpalacza. Maria i Marta namawiaja Marka, zeby zgodził sie na dalsze leczenie. Bogus załatwia Asi przesłuchanie: ma ona szanse dołaczyc do chórku znanej grupy.
TVP2cz. 26.6.7.00
M jak miłosc (536)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Natalka i Ula zauwazaja w lesie podpalacza. Policja urzadza obławe i mezczyzna zostaje schwytany. Okazuje sie, ze kolejne pozary wzniecał strazak - ochotnik. Alicja proponuje, ze odkupi czesc pubu - chce w nim zorganizowac stołówke dla pracowników.
TVP2śr. 25.6.7.00
M jak miłosc (535)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Maria wraca do pracy, a Marta przyjezdza do Grabiny. Do domu wracaja tez Marek z Hanka. Okazuje sie, ze Mostowiaka czeka prawdopodobnie kolejna operacja mózgu. Do Marka przychodzi tez pismo z informacja, ze z braku dowodów umorzono sprawe porwania...
TVP2wt. 24.6.7.00
M jak miłosc (534)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Jola wraca po porodzie do domu. Okazuje sie, ze nikt nie moze jej pomóc, a ona sama z dzieckiem nie umie sobie poradzic. W dodatku Radosław znowu grozi jej przez telefon. Dziewczyna jest załamana. Na szczescie, Mariusz proponuje, ze sie nia zaopiekuje...
TVP2pn. 23.6.7.00
M jak miłosc (1050)   Więcej informacji
Tomek, po rozprawie rozwodowej, czuje sie bezsilny. Jest pewny, ze Małgosia odbierze mu dzieci. Swoja pomoc oferuja mu Marta z Andrzejem. Olek przylatuje z Kanady i spotyka sie z Marcinem, który mówi mu, ze Aleksandra jest chora na białaczke.
TVP2nie. 22.6.7.40
M jak miłosc (1049)   Więcej informacji
Natalka wróciła do szkoły, ale nie do Rafała, bo "ukochany" jej uczucia odrzucił. Marek nie moze jednak odetchnac z ulga, bo tym razem w kłopoty wpadaja Mateusz z Antkiem. Obaj jada na szkolna wycieczke do lasu, odłaczaja sie od grupy.
TVP2nie. 22.6.6.40
M jak miłosc (1048)   Więcej informacji
Ewa powstrzymuje Marka, gdy ten chce "rozprawic sie" z nauczycielem, który uwiódł Natalke. Nastolatka wyznaje Annie, ze jej ukochany ma zone. Gruszynska wybucha w koncu wsciekłoscia i od razu jedzie do Urli, by zrobic Rafałowi ostra awanture.
TVP2so. 21.6.7.00
M jak miłosc (533)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Simona na serio zabiera sie do sledzenia Lucjana. W sklepie Kwasniakowej nie odstepuje go na krok. Doradza nawet, czym powinien pielegnowac włosy. Zdenerwowany Lucjan siega po niewłasciwa butelke i nabywa szampon koloryzujacy.
TVP2pt. 20.6.7.05
M jak miłosc (532)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Radosław, były szef Joli, zjawia sie u niej w domu. Zada, zeby wycofała pozew o ojcostwo, grozi jej. Na szczescie, w tym momencie przyjezdza tez Mariusz i przepedza agresywnego mezczyzne. Pod wpływem stresu Jola zaczyna rodzic...
TVP2cz. 19.6.6.35
M jak miłosc (531)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Studenci z ulicy Deszczowej docieraja w koncu do Grabiny. Po drodze Sylwia urzadza Madzi scene zazdrosci, a w Grabinie zachowuje sie tak, by Maria Zdunska nie miała watpliwosci, jak bardzo dziewczynie zalezy na jej synu...
TVP2śr. 18.6.7.00
M jak miłosc (530)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Sylwie odwiedzaja w pubie kuzyni: Dominika i Witek. Prosza, zeby Paweł, jako przyszły członek rodziny - został ojcem chrzestnym ich dziecka. Zdunski sie zgadza, ale jest zły na dziewczyne za całe nieporozumienie...
TVP2wt. 17.6.7.00
M jak miłosc (529)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Małgosia przypadkiem zauwaza w restauracji Mochnackiego i doprowadza do jego aresztowania. Kinga, Piotrek, Paweł, Sylwia, Madzia i Asia decyduja sie na wspólna wyprawe rowerowa - wyjazd do Grabiny pod namioty. Wyniki badan Lucjana sa bardzo złe.
TVP2pn. 16.6.7.05
M jak miłosc (1072)   Więcej informacji
Anna donosi Markowi, ze Ula znów wagaruje i to przez nowego chłopaka - Bartka. Mostowiak od razu odwiedza chłopaka i kaze mu trzymac sie od córki z daleka. Wieczorem Bartek pojawia sie w domu Mostowiaków. Ula przedstawia go jako swojego chłopaka.
TVP2nie. 15.6.6.40
M jak miłosc (1071)   Więcej informacji
Małgosia traci w wyniku wypadku dziecko, a Michał walczy o zycie. O tragedii młodej pary nie wie nikt z rodziny...
TVP2so. 14.6.7.00
M jak miłosc (528)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Madzia, Małgosia, Paweł i Bogus spotykaja sie w domu Marszałków. Szybko jednak dochodzi tam do kłótni. Olga zostawia Krzysia pod opieka Kuby. Ma nadzieje, ze chłopiec zaprzyjazni sie z młodym policjantem.
TVP2pt. 13.6.7.05
M jak miłosc (527)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Pomagajac Mostowiakom w gospodarstwie Michał poznaje Marie. Zdunska wywiera na nim ogromne wrazenie. Taki obrót sprawy z pewnoscia nie spodoba sie Simonie...
TVP2pt. 13.6.6.05
M jak miłosc (527)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Pomagajac Mostowiakom w gospodarstwie Michał poznaje Marie. Zdunska wywiera na nim ogromne wrazenie. Taki obrót sprawy z pewnoscia nie spodoba sie Simonie...
TVP2cz. 12.6.7.05
M jak miłosc (526)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Asia bierze udział w nagraniu "Szansy na sukces". W telewizji spotyka Irene Santor. Jak oceni jej wystep królowa polskiej piosenki?
TVP2cz. 12.6.6.05
M jak miłosc (1072)   Więcej informacji
Anna donosi Markowi, ze Ula znów wagaruje i to przez nowego chłopaka - Bartka. Mostowiak od razu odwiedza chłopaka i kaze mu trzymac sie od córki z daleka. Wieczorem Bartek pojawia sie w domu Mostowiaków. Ula przedstawia go jako swojego chłopaka.
TVP2śr. 11.6.15.55
M jak miłosc (526)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Asia bierze udział w nagraniu "Szansy na sukces". W telewizji spotyka Irene Santor. Jak oceni jej wystep królowa polskiej piosenki?
TVP2śr. 11.6.7.05
M jak miłosc (1072)   Więcej informacji
Anna donosi Markowi, ze Ula znów wagaruje i to przez nowego chłopaka - Bartka. Mostowiak od razu odwiedza chłopaka i kaze mu trzymac sie od córki z daleka. Wieczorem Bartek pojawia sie w domu Mostowiaków. Ula przedstawia go jako swojego chłopaka.
TVP2wt. 10.6.20.40
M jak miłosc (1071)   Więcej informacji
Małgosia traci w wyniku wypadku dziecko, a Michał walczy o zycie. O tragedii młodej pary nie wie nikt z rodziny...
TVP2wt. 10.6.15.55
M jak miłosc (525)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Iza odchodzi z firmy Ediego. Małgosia od razu proponuje jej wspólna prace. Mochnacki kolejny raz nachodzi Małgosie. Zwraca dziewczynie ukradzione wczesniej dokumenty. Zabiera jednak pieniadze, które kobieta podjeła z banku.
TVP2wt. 10.6.7.05
M jak miłosc (524)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Lukasz zwierza sie Heniowi, ze na koniec roku szkolnego grozi mu ocena niedostateczna z matematyki. Wujek załatwia mu korepetycje u młodej nauczycielki, która poznał w parku.
TVP2wt. 10.6.5.40
M jak miłosc (1071)   Więcej informacji
Małgosia traci w wyniku wypadku dziecko, a Michał walczy o zycie. O tragedii młodej pary nie wie nikt z rodziny...
TVP2pn. 9.6.20.40
M jak miłosc (524)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Lukasz zwierza sie Heniowi, ze na koniec roku szkolnego grozi mu ocena niedostateczna z matematyki. Wujek załatwia mu korepetycje u młodej nauczycielki, która poznał w parku.
TVP2pn. 9.6.7.05
M jak miłosc (523)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Marek po powrocie do domu czuje sie lepiej, ale powracaja problemy psychiczne, w tym lek przed ciemnoscia. Simona umawia sie z Michałem na spotkanie. Jej romantyczne plany niweczy jednak burza: po ataku wichury strazak dostaje bowiem pilne wezwanie.
TVP2pn. 9.6.5.40
M jak miłosc (1070)   Więcej informacji
Maria, tuz przed wylotem do USA, na slub Małgosi pada ofiara kradziezy. Złodziej zabiera jej torebke, z paszportem i wiza, przez co nie moze w koncu wyjechac. Tymczasem zza oceanu nadchodzi tragiczna wiadomosc: Małgosia i Michał mieli wypadek drogowy.
TVP2nie. 8.6.6.40
M jak miłosc (1069)   Więcej informacji
Stefan wychodzi w koncu ze szpitala i wraca do pracy w bistro. A Jurek, widzac seniora na ulicy, rozpoznaje w nim swojego ojca. Tymczasem Maria odwiedza Pawła oraz Ale i wrecza młodym wzruszajacy prezent: obraczki z jej pierwszego małzenstwa.
TVP2so. 7.6.7.00
M jak miłosc (523)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Marek po powrocie do domu czuje sie lepiej, ale powracaja problemy psychiczne, w tym lek przed ciemnoscia. Simona umawia sie z Michałem na spotkanie. Jej romantyczne plany niweczy jednak burza: po ataku wichury strazak dostaje bowiem pilne wezwanie.
TVP2pt. 6.6.7.05
M jak miłosc (522)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Marek wraca do Grabiny. Mostowiakowie widza, ze nie jest w dobrej formie. Simona podpowiada Hance, jak postawic meza na nogi. Filarska bezskutecznie szuka pracy. Przypadkiem spotyka byłego meza. Filarski proponuje, ze zatrudni ja w swojej firmie.
TVP2pt. 6.6.6.10
M jak miłosc (522)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Marek wraca do Grabiny. Mostowiakowie widza, ze nie jest w dobrej formie. Simona podpowiada Hance, jak postawic meza na nogi. Filarska bezskutecznie szuka pracy. Przypadkiem spotyka byłego meza. Filarski proponuje, ze zatrudni ja w swojej firmie.
TVP2cz. 5.6.7.05
M jak miłosc (521)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Barbara z Simona chca pomóc Lucjanowi w gospodarstwie. Na prace u Mostowiaka Simona namawia tez Michała. Lucjan od razu dogaduje sie z chłopakiem. Udaje jednak, ze jest zły, ze "baby" załatwiły wszystko za jego plecami i wysyła je do rozrzucania obornika.
TVP2cz. 5.6.6.10
M jak miłosc (1070)   Więcej informacji
Maria, tuz przed wylotem do USA, na slub Małgosi pada ofiara kradziezy. Złodziej zabiera jej torebke, z paszportem i wiza, przez co nie moze w koncu wyjechac. Tymczasem zza oceanu nadchodzi tragiczna wiadomosc: Małgosia i Michał mieli wypadek drogowy.
TVP2śr. 4.6.15.50
M jak miłosc (521)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Barbara z Simona chca pomóc Lucjanowi w gospodarstwie. Na prace u Mostowiaka Simona namawia tez Michała. Lucjan od razu dogaduje sie z chłopakiem. Udaje jednak, ze jest zły, ze "baby" załatwiły wszystko za jego plecami i wysyła je do rozrzucania obornika.
TVP2śr. 4.6.7.05
M jak miłosc (520)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Małgosia idzie na spotkanie z klientem, Igorem, do jego domu. Mezczyzna okazuje sie draniem i próbuje ja zgwałcic. Na szczescie, Małgosi udaje sie uciec. Przerazonej kobiecie pomocy udziela na drodze sympatyczny taksówkarz.
TVP2śr. 4.6.5.35
M jak miłosc (1070)   Więcej informacji
Maria, tuz przed wylotem do USA, na slub Małgosi pada ofiara kradziezy. Złodziej zabiera jej torebke, z paszportem i wiza, przez co nie moze w koncu wyjechac. Tymczasem zza oceanu nadchodzi tragiczna wiadomosc: Małgosia i Michał mieli wypadek drogowy.
TVP2wt. 3.6.20.40
M jak miłosc (1069)   Więcej informacji
Stefan wychodzi w koncu ze szpitala i wraca do pracy w bistro. A Jurek, widzac seniora na ulicy, rozpoznaje w nim swojego ojca. Tymczasem Maria odwiedza Pawła oraz Ale i wrecza młodym wzruszajacy prezent: obraczki z jej pierwszego małzenstwa.
TVP2wt. 3.6.15.55
M jak miłosc (520)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Małgosia idzie na spotkanie z klientem, Igorem, do jego domu. Mezczyzna okazuje sie draniem i próbuje ja zgwałcic. Na szczescie, Małgosi udaje sie uciec. Przerazonej kobiecie pomocy udziela na drodze sympatyczny taksówkarz.
TVP2wt. 3.6.7.05
M jak miłosc (519)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Pod nieobecnosc Marty Henio sprowadza do domu "znajomego z parku" - bezdomnego Sylwka. Lukasz, przytomnie, od razu sciaga matke do domu i kloszard szybko wychodzi.
TVP2wt. 3.6.5.40
M jak miłosc (1069)   Więcej informacji
Stefan wychodzi w koncu ze szpitala i wraca do pracy w bistro. A Jurek, widzac seniora na ulicy, rozpoznaje w nim swojego ojca. Tymczasem Maria odwiedza Pawła oraz Ale i wrecza młodym wzruszajacy prezent: obraczki z jej pierwszego małzenstwa.
TVP2pn. 2.6.20.40
M jak miłosc (519)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Pod nieobecnosc Marty Henio sprowadza do domu "znajomego z parku" - bezdomnego Sylwka. Lukasz, przytomnie, od razu sciaga matke do domu i kloszard szybko wychodzi.
TVP2pn. 2.6.7.05
M jak miłosc (518)   Więcej informacji
Serial TVP (2007). Sylwia prosi Pawła, by obiecał, ze jesli poczuje cos do Madzi lub innej dziewczyny, niech jej o tym szczerze powie. Ojciec Madzi odwiedza Pawła w klubie. Po przebytym zawale zdaje sobie sprawe, jak bliski był smierci.
TVP2pn. 2.6.5.45
M jak miłosc (1068)   Więcej informacji
Stegan, złota raczka z bistro, daje małej Basi kosztowny prezent: wisiorek. Kilka godzin pózniej mezczyzna ma problemy z sercem i trafia nagle do szpitala. A w drodze wyznaje ratownikom, ze dziewczynka jest jego wnuczka.
TVP2nie. 1.6.7.00

STARSZY


365dni.pl