Przyszłe imprezy

Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Kabul. Bacha Posh.) Kabul, gdzie córka jest chłopcem Francja (2012). "Bacha posh" - tak Afganczycy nazywaja dziewczynke przebrana za chłopca. Rodzice wybieraja takie rozwiazanie, zakazane przez islam, ale tolerowane do chwili osiagniecia dojrzałosci przez dziewczynke, z wielu powodów...
TVP2wt. 20.10.22.55

Historia programu

Swiat bez fikcji   Więcej informacji
One man show Film dokumentalny (2014). Marcin ma 33 lata i jest aktorem. Nigdy nie zagrał znaczacej roli w znanym filmie. Pochodzi z małego miasteczka w południowej Polsce. Jako jedyny z trójki rodzenstwa nie załozył jeszcze rodziny. Całe swoje zycie podporzadkował marzeniu o aktorstwie.
TVP2wczoraj22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Kidnapped by North Korea) Porwani do Korei Północnej Film dokumentalny Francja (2013). W latach 70. i 80. XX stulecia setki, a moze nawet tysiace, mezczyzn, kobiet i dzieci, zostało porwanych przez tajne słuzby Korei Płn. Ofiary pochodza z Japonii i Korei Płd. , ale uwaza sie, ze wsród porwanych sa inne narodowosci, w tym Włosi i Francuzi.
TVP2wt. 6.10.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Mercy Mercy) Mercy, Mercy - Prawdziwy portret adopcji Film dokumentalny Dania (2012). Dokument poruszajacy problem adopcji miedzynarodowych i działalnosci agencji adopcyjnych. Sfilmowana historia to dramat dwójki etiopskich dzieci i ich naturalnych oraz przybranych rodziców. Dunska para bez potomstwa decyduje sie na adopcje rodzenstwa.
TVP2wt. 29.9.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(How Safe Are My Drugs?) Zycie na dopalaczach Film dokumentalny Wielka Brytania (2014). W zadnym kraju na kontynencie nie konsumuje sie tylu dopalaczy, co w Wielkiej Brytanii. Pewnie dlatego liczba zgonów po tych substancjach jest na Wyspach dwa razy wyzsza niz srednia europejska. Tak zle nie było w Wielkiej Brytanii od lat.
TVP2wt. 15.9.22.55

STARSZY


365dni.pl