Przyszłe imprezy

Swiat bez fikcji   Więcej informacji
Razem Film dokumentalny (2013). Film o silnych relacjach ludzi ze zwierzetami. Ania, która ma juz dosc skomplikowanych zwiazków z mezczyznami, spokój ducha odnalazła w przebywaniu z kotem Tygrysem. Dla Krzyska po smierci ukochanej zony najwazniejszym przyjacielem jest jego pies Largo.
TVP2wt. 28.4.22.55

Historia programu

Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(A Film unfinished) Niedokonczony film Film dokumentalny Wielka Brytania (2010). W V 1942 r. do warszawskiego getta przybyła ekipa filmowa Urzedu Propagandy III Rzeszy. Operatorzy przez miesiac rejestrowali sceny z zycia ulicy, pokazujac skrajna nedze i swiat dobrze odzywionych. Zagladali do zabiedzonych podwórek i drogich restauracji.
TVP2wt. 21.4.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(First to Fall) Pierwsza linia Film dokumentalny Wielka Brytania (2011). Hamid i Tarek, dwóch młodych Kanadyjczyków pochodzenia libijskiego postanawia wyruszyc do Libii, by walczyc w rewolucji przeciwko Kaddafiemu...
TVP2wt. 14.4.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Love and sex in China) Miłosc po chinsku Francja (2013). Pekin ma 20 milionów mieszkanców, z czego ponad milion jest stanu wolnego. W Chinach dorosły mezczyzna na dobrym stanowisku powinien juz kogos miec...
TVP2wt. 7.4.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Forever yours) Na zawsze twoje Film dokumentalny Wielka Brytania (2011). Smutny dokument opowiada historie trójki dzieci, umieszczonych w rodzinach zastepczych. Matka nastoletniej Inki nie zyje, ojciec odbywa kare wiezienia. Dziewczynka nie chce miec z nim zadnego kontaktu. Jest zła, bo nie pozwala jej zmienic nazwiska.
TVP2wt. 31.3.22.50
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
(Hawking) Hawking - Krótka historia Film dokumentalny Wielka Brytania (2013). Kinowa premiera filmu w 2013 r. To porywajaca i zarazem liryczna opowiesc o najsławniejszym współczesnym naukowcu i niezwykłym człowieku, Stephenie Hawkingu. Wypełnione dramatycznymi zwrotami akcji ludzkie losy i abstrakcyjne meandry astrofizyki.
TVP2wt. 10.3.22.55
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
Sonda o kobietach Film dokumentalny (2012). Dokument o kobietach z punktu widzenia młodych mezczyzn. 30 chłopaków przed trzydziestka mówi na temat swego stosunku do kobiet oraz o doswiadczeniach, przezyciach i refleksji z tym zwiazanych. Jak sie zakochali, jak podrywali, jak zyli i jak sie rozstali.
TVP2wt. 3.3.23.25
Swiat bez fikcji   Więcej informacji
Sonda o mezczyznach Film dokumentalny (2014). Czego pragna kobiety? Oto szansa, by wreszcie poznac ich oczekiwania i marzenia. Bohaterki filmu, młode, aktywne i rezolutne kobiety z duzych miast, rozprawiaja sie ze swoimi doswiadczeniami na temat współczesnych facetów.
TVP2wt. 3.3.22.55

STARSZY


365dni.pl